אורתופדיה וכאבים


איך מטפלים ומשככים כאבים לפי הרפואה הסינית

הכי כיף זה לשחק עם הילד או עם החברה בכדורגל, כדורסל, טניס או כל פעילות ספורטיבית אחרת, התחושה אחרי המשחק, המרץ והאדרנלין שזורם לך בגוף, מעט מאוד דברים ישוו לכך. אבל כמה זה מעצבן שבאמצע המשחק הברכיים כואבות או היד תקועה או אפילו לבטל את המשחק עוד לפני שיצאת מהבית.

כאבים ובעיות אורטופדיות יכולים להגיע למצב שהם בלתי נסבלים ובסופו של דבר למנוע מאיתנו לעשות פעילויות שונות. הטיפול הקונבנציונלי ברפואה מערבית בכאבים ובבעיות אורטופדיות הוא מגיע לרוב עם תופעות לוואי.

אז מה יש לרפואה הסינית להציע בטיפול בכאבים אורתופדיים כגון: כתף קפואה, סיאטיקה, כאבי ברכיים ועוד וכן מצבים דלקתיים וריאומטיים?

הטיפול ברפואה סינית לבעיות אורטופדיות וראומטיות מחולק לכמה חלקים : הפחתה מבוקרת במשקל (דיאטה), עיסוי: פיזיותרפיה סינית-טווינא או לחלופין שיאצו, דיקור סיני (אוקופונקטורה) וצמחי מרפא סינים.

אז איך עושים את זה בדיוק? 

הפחתה מבוקרת במשקל (דיאטה) מורידה לחץ רב מהמפרקים ומקלה על התנועה של המפרק וכן גם תורמת להרגשה כללית טובה של האדם , עיסוי זה כיף ונפלא אך כאשר יש בעיה אורתופדית או ראומטית זה כואב! ולכן צריך עיסוי מיוחד, כאן הטווינא (הפיזיותרפיה הסינית, שהיא מעולה לטיפול במפרקים מכל סוג של עיסוי אחר), יכולה לעזור, הדיקור הסיני (אוקופונקטורה) קיבל את ההכרה שלו במערב בזכות טיפול בכאבים (אחד מהעיתונאים שליוו את ניקסון במסעו לסין ב- 1973, סבל מבעיות אורתופדיות וקיבל טיפולים לכך בסין והעביר את הבשורה הלאה).

כלי נוסף וחזק מאוד שיש לנו לטיפול בכאבים אורתופדים וראומטים הוא צמחי מרפא.

ישנה פורמולה ייחודית בשם Moon Walk מבית הקיסר הצהוב, שנרקחה באופן מיוחד לטיפול בכאבים אורתופדים וראומטים, תוך מתן דגש על הקלה בכאבים.

Moon Walk היא פורמולה נוספת מבית המרקחת הסיני של הקיסר הצהוב שנרקחה באופן אופטימאלי עם צמחים יעודים ואינה כוללת בתוכה חלקים מהחי כפי שנהוג לעשות בסין, אנו במרפאת הקיסר הצהוב דואגים לחי ולא משתמשים בו.

Moon Walk מותרת לשימוש לאורך זמן ובניגוד לדברים אחרים, אינה פוגעת ברקמות העדינות של הגוף.

כמו כן ניתן לתת את Moon Walk גם לבע"ח, כמה כואב לראות את הכלב האהוב שלך סובל מכאבי מפרקים ובקושי מצליח לעמוד ה Moon Walk יכולה לעזור גם לו.

Moon Walk הינו תחליף טבעי ובטוח לנוגדי הדלקת השונים.

 


 

הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק