בעיות פוריות


מהן השיטות החדשות לפתרון בעיות פוריות
 

בעידן המודרני, כשזוג אינו מצליח להיכנס להריון תוך מספר חודשים של ניסיונות כושלים, הם בדרך כלל מתחילים טיפולי פוריות ארוכים ומייגעים. אך מה שרוב האנשים לא יודעים זה שהרפואה הסינית יכולה לסייע להם בפתרון הבעיה. מאחורי הרפואה הסינית יש אלפי שנים של ידע וניסיון מוכחים, במיוחד בתחום הפוריות.
 
למרות שהסברה הקיימת בציבור, שאם זוג לא מצליח להיכנס להריון, הסיבות לכך, מצויות אצל האישה, האמת היא אחרת לגמרי. בעיות פוריות הן מנת חלקם של גברים ושל נשים. 35% מהזוגות שאינם מצליחים להיכנס להריון, מגיעים לטיפול בגלל בעיות פוריות אצל האישה, אך 35% אחרים, מגיעים בגלל בעיות פוריות אצל הגבר. האחוז הנותר, שייך לקבוצה שבה, לשני בני הזוג יש בעיות פוריות. כלומר, לאישה ולגבר יש אותם אחוזים בנושא של בעיות פוריות.
 
כיצד פותרים בעיות פוריות אצל הגבר
 
יש מספר גורמים שיכולים להביא למצב של חוסר פוריות או פוריות נמוכה אצל גברים וחשוב לבדוק מה מקורן. בעיות פוריות אצל גברים יכולים להתבטא במספר דרכים כמו ספירת זרע נמוכה, זרע פגום, בעיה בתנועתיות הזרע וחוסר יכולת של חדירת זרע לביצית. יש מספר דרכים להעלות את הפוריות אצל גברים, שהדרך הראשונה זה שינוי התחתונים לתחתוני בוקסר, שהם מאווררים יותר. בנוסף שינוי בתזונה משפר את הפריון אצל גברים. אך שיטות אלו עוזרות בצורה קלה ועדינה ולא תמיד בצורה מספקת. הדרך העיקרית לשפר ולעלות את פוריות הגבר זה בעזרת רפואה סינית. לרפואה הסינית ולמרפאת הקיסר הצהוב יש פתרונות טובים ומהירים להעלאת ספירת הזרע ושיפור איכות הזרע, מה שמביא להעצמת הפוריות אצל גברים.
 
כיצד מתגברים היום על בעיות פוריות אצל נשים
 
בעיות פוריות אצל נשים יכולות לנבוע מסיבות רבות ומגוונות. הסיבות הנפוצות ביותר להופעתן של בעיות פוריות אצל נשים כוללות: גיל, ניתוחים בעבר, מחסור בוויטמינים ומינראליים, מקצוע שבמהלכו נשים נחשפות לחומרים בעלי קרינה, מחלות רקע, תופעות לוואי ממחלות ישנות, מחלות הורמונאליות שונות, תוצאות של מחלות מין, שחפת, שימוש בגלולות למניעת הריון במשך שנים ארוכות, תרופות קבועות בהווה ובעבר, עישון, סיבות נפשיות, הפלה יזומה, חוסר איזון הורמונאלי, הנקה, מחלות ליקויים במערכת המין, אלרגיית האישה לזרע של הבעל או בן הזוג ובעיות גנטיות. כפי שאנו רואים, לא חסרות סיבות מדוע נשים מתקשות להיכנס להריון טבעי. הרפואה הקונבנציונאלית מנסה להתמודד עם רוב הבעיות שהוצגו כאן, אך לעיתים קרובות, הטיפול שניתן כיום הוא טיפולי פוריות. טיפולי פוריות, הנקראים בשפה המקצועית IVF, הם טיפולים ארוכים ומאוד קשים לשני בני הזוג והם יכולים להימשך במקרים מסוימים מספר שנים. כיום ידוע שטיפולים של רפואה סינית בזמן טיפולי ההפריה מעלים באחוזים גבוהים את הסיכוי להיכנס להריון. ישנם הרבה רופאים גניקולוגים המומחים בטיפולי הפריה הממליצים לשלב טיפולי דיקור בזמן טיפולי ה- IVF.
 
מרפאת הקיסר הצהוב, מרכז מומחים לרפואה סינית, מתמחה בטיפולים לבעיות פוריות. הטיפולים לשיפור והעצמת הפוריות במרכז הקיסר הצהוב כוללים שילוב של טכניקות טיפול מתוך הרפואה הסינית כמו דיקור סיני, טיפולי מגע שונים וצמחי מרפא וטיפולים בעזרת מכשור טכנולוגי מתקדם כמו חימום אלקטרו אדום. השילוב של כל הכלים הללו נועד כדי לעזור ולעלות את רמת הפוריות במהירות וביעילות, על מנת שהזוג שמטופל אצלנו יחבק תינוק/ת חדש ומתוק במהרה. הטיפולים לפעמים נעשים רק על אחד מבני הזוג ולפעמים על שני בני הזוג במקביל.

אחד הדברים הייחודים והטובים ביותר, במרכז הקיסר הצהוב, להגברת הפוריות אצל נשים ואצל גברים זו פורמולת ה- Fertilon. הפורמולה הזו פותחה על ידי בועז ישעיהו, מייסד מרכז הקיסר הצהוב.

Fertilon היא פורמולה של צמחי מרפא סינים המשפרת ומגבירה את הפוריות אצל גברים ונשים. פרטיל-און עוזרת לחיזוק הפריון ולכניסה להריון. אצל גברים, פורמולת פרטיל-און, משפרת ומשבחת את ספירת הזרע. אצל נשים, פורמולת פרטיל-און תורמת בשיפור לסיכויים להיכנס להריון, אך גם תומכת בתהליך ההיריון, משבחת את איכות החלב ומסייעת לאישה להתאושש לאחר אובדן של מינראליים וויטמינים חשובים בזמן ההיריון. Fertilon  - הינו מוצר טבעי מצמחי מרפא סינים ובאישור משרד הבריאות!
 
רוצים להיכנס להריון ולא מצליחים? רוצים להימנע מטיפולי הפריה? ואולי טיפולי ההפריה לא ממש מצליחים?
צרו קשר עוד היום עם מרכז הקיסר הצהוב, מומחים לרפואה סינית מודרנית ואנו נשמח לעזור לכם.

 

 

 
 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק