גיל המעבר ואנטי אייג'ינג


זה יכול להיות בחורף שגשם זלעפות יורד בחוף והחזאי אומר שהיום זה היום הכי קר ב- 10 שנים האחרונות, זה יכול להיות ביום אביב נעים או אפילו סתם שאת יושבת בבית במזגן, פתאום זה בא משום מקום הגוף שלך בוער, כן שמעת את זה מהחברות שלך על ה"תופעה" הזאת של גיל המעבר.

"גלי החום" הדבר הזה שבגללו את מזיעה פתאום באמצע שום מקום בלי שום אזהרה מוקדמת ביום קר ואת בוערת מחום ואחרי כמה דקות זה נעלם, חזרנו לשפיות אבל גם לחשש מתי הזוועה הזאת תבוא שוב ואיפה היא תתפוס אותי וכן גם העור כבר לא מתוח כמו אצל נערה בת 16, ועכשיו הוא בטח מסתכל על המזכירה שלו כי לי אין יותר חשק, ואני רק בת 45, אפילו לא בשיא שלי.

מה לעזאזל ניתן לעשות למנוע את כל הצרות האלו?

תופעות גיל המעבר אינן בגדר חובה ואין חובה לסבול כלל מתופעות אלו במשך שנים.

לרפואה הסינית יש להציע מספר פתרונות ואת חלקן אתן יכולות לעשות לבד, הטיפול בתופעות גיל המעבר הוא טיפול משולב, הכולל: תזונה, דיקור סיני (אקופונקטורה) והתמיכה הגדולה ביותר צמחי המרפא הסינים.

אז מה ואיך עושים?

ראשית התזונה צריכה  צריכה להיות קלה אך מזינה, לא לאכול מזון מטוגן ושומני, לאכול יותר ירקות ובמיוחד ירקות שורש מבושלים, הירקות הללו מזינים את הגוף ואת ה- Yin שנחלש בגוף. עד אשר תגיעי למטפל/ת את יכולה ללחוץ לחיצות עדינות באזור של גיד אכילס בצד הפנימי של הרגל, הנקודות הללו הן חלק חשוב בטיפול בתופעות גיל המעבר.

כלי נוסף וחזק מאוד והוא גם התמיכה שלנו בטיפול, זה צמחי מרפא סינים.

ישנה פורמולה ייחודית בשם Forever Woman פורמולה זו נרקחה על בסיס של ידע סיני עתיק בן אלפי שנים והותאמה לאורח החיים המודרני של האישה החדשה בת זממנו.

Forever Woman מנטרלת את גלי החום, תומכת בעצמות ומלחלחת את העור ולא פחות חשוב מגבירה את החשק המיני, את שוב אותה אישה, רק בוגרת, חכמה ונחשקת יותר.

 
בפורמולה Forever Woman ניתן להשתמש לאורך זמן וכן כמניע של אותן תופעות במידה והיא נלקחת בזמן המתאים.

Forever Woman הינו תחליף טבעי ובטוח להורמונים הסינטטיים.  
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק