גיל המעבר


מתי אנחנו יודעות שהתחלנו את גיל המעבר
 

גיל המעבר הוא תופעה מוכרת אצל נשים מאז ומתמיד. לרוב, הוא מלווה בתסמינים קשים ולא נוחים. תופעות גיל המעבר מטופלות ע"י הרפואה הסינית באמצעות שיטות טיפול מסורתיות אך ייחודיות לנושא עתיק יומין.
 
מהן תופעות גיל המעבר הנפוצות ביותר
 
באופן מסורתי, גיל המעבר מתחיל מגילאי 47 ואילך, לאחר שהדימום הסתי מופסק, בגיל 52 בממוצע. הפסקת הדימום נוצרת מאותו הרגע שהשחלות חדלות מייצור של אסטרוגן ופרוגסטרון.
בין התסמינים הפחות נוחים, של גיל המעבר, נציין את הנפוצים והמוכרים ביותר:

  • גלי חום
  • השמנה פתולוגית
  • שינויים תכופים במצב רוח, כולל מצבים של חרדה ודיכאון
  • תופעות של יובש וכאב בנרתיק
  • מחזור חודשי לא סדיר
  • ירידה בתשוקה המינית
  • עייפות כרונית
  • עלייה ניכרת בלחץ הדם
  • כאבי פרקים ועוד.
 
לא קל להיות אישה בתקופה של גיל המעבר, במיוחד אם תופעות גיל המעבר, מגיעות במלוא העוצמה, ופוגעות בתפקוד הרגיל של אותן הנשים. נשים פעלתניות, נמרצות, נשיות ופעילות בתחום המיני, צריכות להתחיל להתמודד עם שינויים גופניים ונפשיים שעלולים להימשך חודשים ארוכים ואפילו אף שנים. הכניסה לתהליך של גיל המעבר, פוגעת בתחושות הנשיות של נשים רבות.
 
כיצד הרפואה הסינית מטפלת בתופעותיו
 
גיל המעבר, המוכר לנו בשמו הנוסף מנופאוזה או בשמו הישן (והדי מזעזע) גיל הבלות, הוא חלק בלתי נפרד מתהליך ההזדקנות של כל אישה. יש נשים שתקופת גיל המעבר עוברת וחולפת מבלי שהן הרגישו אותה בכלל, אך רוב הנשים חוות תקופה זו, אם זה בצורה עדינה ואם בצורה קשה מאוד. ברפואה הקונבנציונלית הטיפול בתופעות גיל המעבר הוא מתן תרופות תחליפי הורמונים. ועם כל המחקרים שכל הזמן יוצאים, נשים כבר לא יודעות אם כדאי לקחת או לא. אך האם יש פיתרון אחר?
 
בדרכה המסורתית, אך המתקדמת, הרפואה הסינית מעניקה טיפולים ייחודיים לנשים הסובלות מתופעות של גיל המעבר. הטיפולים ברפואה עוזרים לנשים לעבור את תקופת גיל המעבר ללא שום תופעות או בעיות מיוחדות, כלומר בצורה שקטה וחלקה. ניתן ומומלץ אפילו להתחיל את הטיפולים מספר שנים לפני גיל המעבר כדי להימנע מלחוות את כל הסימפטומים הללו. הטיפולים ברפואה הסינית נעשים בעזרת טכניקות של דיקור סיני, צמחי מרפא, טיפולי מגע ועוד. הטיפולים הסינים עובדים גם על הסימפטומים הפיזיים וגם על הסימפטומים הרגשיים והנפשיים. ואת השיפור במצב מתחילים להרגיש די מהר.
 
תופעות גיל המעבר – שיטות טיפול חדישות
 
במרפאת הקיסר הצהוב, מרכז מומחים של רפואה סינית, מעניקים טיפול ייחודי וחדשני בשיטה שפיתח בועז ישעיהו, לטיפול בתופעות גיל המעבר. הטיפולים במרכז הקיסר הצהוב הם טיפולים ייחודים המשלבת שיטות טיפול עתיקות של הרפואה הסינית עם  מכשור מודרני ומתקדם. שיטת טיפול זו עוזרת לנשים הבאות למרכז לחזור לשגרת חיים נורמאלית ללא תופעות גיל המעבר. הטיפולים במרכז כוללים מתן של פורמולת צמחי מרפא סינים מבית הקיסר הצהוב הנקראת FOREVER WOMAN.
 
FOREVER WOMAN היא פורמולה חדשנית, ייחודית ויעילה מאוד לטיפול בתופעות של גיל המעבר. הפורמולה עוזרת ומטפלת בשורה של תופעות גיל המעבר. היא משפרת את איכות השינה, מפחיתה הזעות, מקלה על תופעת גלי החום, מחלחלת את העור ותומכת בעצמות. FEREVER WOMAN מהווה תחליף טבעי לתרופות הורמונאליות ומונעת את השימוש בהורמונים כימיים.
 
לפרטים נוספים על הטפולים במרפאת הקיסר הצהוב או יעוץ בנושא פורמולת הצמחים forever woman  
פנו אלינו עוד היום לקיסר הצהוב ואנו נשוב אליכם בהקדם.


 


 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק