דיאטה מהירה
 
 

למרות שרבים סבורים, שקיצורי דרך לא תמיד מובילים אותנו למקום הנכון, לפעמים תהליכים המתרחשים במהירות וביעילות, יכולים להביא לתוצאות חיוביות ומשביעות רצון. דיאטה מהירה ויעילה, אשר מובילה לתוצאות הרצויות של ירידה במשקל בפרק זמן קצר, היא הוכחה שמהירות לא תמיד מזיקה. כמו בתחומים רבים אחרים, הרפואה הסינית מגישה פתרונות מוכחים ויעילים בתחום של הפחתה במשקל.
 
מהי דיאטה מהירה?

דיאטה מהירה תתברר כמוצלחת, רק במידה והיא תתבצע באופן מבוקר, תוך הקפדה על אכילה נכונה בשילוב עם פעילות גופנית מתונה. הפחתה בריאה והגיונית במשקל דורשת שילוב פעילות גופנית קבועה ובדוקה עם שינוי בתפריט שאנו אוכלים. שינויי התזונה כוללים הגבלה מבוקרת בצריכת קלוריות או בסוגי מזון מסוימים המשפיעים על המשקל. .
ישנן מספר שיטות הרזיה ידועות ומוכחות, המסייעות לירידה מהירה במשקל, פרט לשיטות ההרזיה היעילות של הרפואה הסינית.

* דיאטה מואצת המשולבת בשתיית מים
* צריכה מוגברת של קפאין – צריכה מבוקרת של קפאין הוכחה כלא מזיקה, וכמועילה מאד כשמתחילים תהליך של דיאטה מהירה.
* דיאטה מהירה שמבוססת על מארוחות קטנות
* דיאטה מהירה בשילוב עם תוספות מזון ופורמולות של צמחי מרפא סינים

אפשר להתנסות בכל אחת מהדיאטות שהוצגו, אך אם אתם מחפשים דיאטה מהירה, שתביא אתכם להישגים של ממש, ושתוכלו לשמור על אותם הישגים לאחר מכן, מומלץ לנסות את הפורמולה החדשה מבית הקיסר הצהוב, המבטיחה תוצאות מהירות לטווח ארוך.
 
EXTRELOW הינה פורמולה ייחודית מצמחי מרפא סינים המיועדת להפחתת משקל והרזיה מהירה. EXTRALOW היא פורמולה בטיחותית ובריאה לשימוש ובעלת אישור משרד הבריאות.
 
כיצד הרפואה הסינית מסייעת בהפחתת משקל

המשמעות של דיאטה מהירה, היא לא רק הפחתה מהירה במשקל, אלא הקניית הרגלי אכילה נכונים, בשילוב עם פעילות גופנית מבוקרת והפחתה בצריכת קלוריות, במיוחד הפחתה בצריכת פחמימות ומתוקים.

הרפואה הסינית מתייחסת לנושא של הורדה במשקל ודיאטות כפי שהיא מתייחסת לכל תחום שבו היא מטפלת, ביסודיות ובגישה פרטנית. אדם הסובל מהפרעות באכילה ומעודף משקל, יקבל דיאטה שתהיה ייחודית לו.

שיטות ההרזיה של מרכז הקיסר הצהוב מתייחסות לתחום ההרזיה וחיטוב הגוף לפי חלוקה לנושאים:

* דיאטה לאנשים בריאים
* טיפול בהפרעות אכילה
* התמכרות למלוחים, לפחמימות ולמתוקים
* דיאטה מהירה ומבוקרת כולל חיטוב הגוף באזורים נבחרים ועוד
 
שיטת ההרזיה של מרכז הקיסר הצהוב מושתתות על טכניקות ושיטות טיפול מוכחות של הרפואה הסינית כמו: דיקור סיני ,טיפולים באלקטרו אקופונקטורה, אלקטרודות לחיטוב הגוף וטיפולי אולטרא סאונד. בנוסף ישנה פורמולת EXTRA LOW שמשלימה את התהליך.
 
EXTRA LOW – הפורמולה הסינית המובילה לירידה במשקל. יעודה של פורמולת אקסטרה-לאו מבית הקיסר הצהוב הוא לסייע בתהליכי ההרזיה ולהפחית את רמת התיאבון אצל המטופלים. פורמולת אקסטרה-לאו מגבירה את חילוף החומרים ותומכת בחיזוק האנרגיה. היא פועלת על מערכות נוספות בגוף, כמו למשל, שיפור בספיגת השומנים והסוכר מהמזון ופירוק הכולסטרול בדם ובין היתר היא מפחיתה את אחוזי השומן בגוף.
 
לפרטים נוספים על חבילות הטיפול להרזיה או להזמנת פורמולת EXTRA LOW
פנו בהקדם לקיסר הצהוב ואנחנו נשמח לעמוד לשרותכם !
 

 


 
 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק