דיכוי תיאבון


סוד ההרזיה הגדול של הקיסר הצהוב

אחד המכשולים הגדולים ביותר שעומדים בדרכנו לגוף יפה וחטוב – זה התיאבון שלנו. תמיד יש מסביבנו מספיק מקורות פיתוי בצורת מתוקים, מאפים ומאכלים אחרים המהווים את נקודת התורפה של כל אחד ואחת. ההתגברות על הפיתויים האלה, בדרך כל שהיא, יכולים להוות את הסוד להצלחה הגדולה של הדיאטה. באמצעות הסיוע של הקיסר הצהוב ניתן להשיג מטרה זו בקלות ובמהירות יחסית, בעזרת שילוב של צמחי מרפא וטיפולים סיניים ייחודיים.

כיצד רפואה סינית מתייחסת לתיאבון שלנו?

כידוע, העולם של סין שונה לגמרי מהעולם שלנו. ניתן לומר שגם אין בו את תרבות הצריכה המוגברת האופיינית כל כך לחברה המערבית בכלל, ולחברה הישראלית בפרט. לכן דיכוי תיאבון באמצעות שיטות סיניות זה ללא ספק המצאה של העולם המערבי, אך היא משלבת בתוכה את הידע העתיק והניסיון הרב של הרפואה הסינית. באופן כללי, האנשים הסינים רגילים להסתפק במועט, לאכול לאט וברצינות. לשם כך הם גם המציאו את האכילה באמצעות מקלות, המאפשרים לתפוס כמות מוגבלת של מזון, מה שמאפשר לשבוע מכמות קטנה יותר של אוכל. בנוסף, צריכה של תה ירוק וצמחים נוספים עוזרת להאיץ את חילוף החומרים וגם להחליף את האוכל הממלא והמשמין. את כל היתרונות האלה ניתן למצוא במוצר האיכותי שנמכר במרכז הקיסר הצהוב, EXTRA LOW.

ExtraLow היא הפורמולה המושלמת להרזיה בטוחה ובריאה שתישמר לטווח ארוך. השימוש בפורמולת ExtraLow בריא ותומך בתפקודי מערכת העיכול וכמובן מדכא את התיאבון.

דיכוי תיאבון לא צריך להיות טראומתי – אלא רוחני

כאשר פונים למוצרים שונים שמטרתם זה דיכוי תיאבון, חשוב מאוד להיזהר ממוצרים כימיים בבסיסם, משום שלמרות שהם יכולים לעזור, הם גם פוגעים בגוף, ומותירים נזק לטווח ארוך. חשוב מאוד למצוא את השיטות הרוחניות להשגת מטרת דיכוי תיאבון. הפרט החשוב ביותר בתהליך זה – המודעות. חשוב מאוד להיות מודעים מתי אתם חשים רעב אמיתי, ומתי זה פינוק, שעמום, או דיכאון הדורש פחמימות נוספות ומיותרות לגוף שלכם. כאשר מאמצים גישות אלה, יחד עם השיטות הייחודיות המוצאות במרכז הקיסר הצהוב, משיגים את התוצאה הרצויה במהירות ויעילות. במרפאת הקיסר הצהוב עוזרים גם לתהליך הנפשי שעומד מאחורי הויתור על האוכל בכדי להוריד משקל.

הקיסר הצהוב והדרכים המקוריות והקלות יותר בדרך לגוף המושלם

הקיסר הצהוב מאפשר לכם ליהנות מדיאטה קלה, איכותית ורוחנית, שתעזור לכם לא רק להשיל קילוגרמים מיותרים, אלא גם להרגיש טוב יותר עם עצמכם, ולהיות בטוחים גם במראה החיצוני שלכם, וגם ביכולות הנפשיות, מה שתמיד מתקשר בצורה עמוקה ליכולת של דיכוי תיאבון מבלי עזרים חיצוניים. המטרה של הקיסר הצהוב – לעזור לכם להגיע לשלב הזה כמה שיותר מהר.

בנוסף לכל אלו, במרפאת הקיסר הצהוב, ניתנים טיפולים לצמצום היקפים וחיטוב הגוף בדיוק באזורים שאתם רוצים ואיתם קשה לכם.

מה עושים כדי להתחיל לרזות עכשיו – יוצרים קשר עם הקיסר הצהוב לייעוץ אישי לגבי סיוע בטיפולים סיניים בתהליך ההרזיה.
למי שרוצה להתחיל בכוחות עצמו עם יתרון התחלתי גבוהה ניתן להזמין את פורמולת EXTRALOW ולקבל ערכת דיקור אישית לדיכוי תיאבון והמלצות על תזונה להפחתת משקל בשיטת הקיסר הצהוב.


 

 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק