הפחתת משקל

 
הנושא של הפחתת משקל מעסיק רבים בעידן המודרני. לכן רבים פונים לרפואה הסינית כדי למצוא פתרון יעיל להתמודד עם משקל עודף. הרפואה הסינית אינה מטפלת בבעיות של עודף משקל, אלא היא בודקת את הקשר שבין המצב האנרגטי של האדם לבין הסיבות המביאות אותו לעלות במשקל.
 
מהי החשיבות של הפחתת משקל בעידן המודרני?
 
בעידן המודרני, למראה החיצוני של האדם, יש חשיבות רבה. ניתוחים פלסטיים, טיפולים קוסמטיים, השתלות שיניים ושיער, אין גבול למה שאנשים מוכנים לעשות, רק כדי להיראות במיטבם. בעולם המערבי אנשים רבים סובלים מעודף משקל. מזון רווי שומן, תפריט המורכב מהרבה פחמימות, העדר פעילות גופנית, ישיבה ממושכת מול המחשב והטלוויזיה הינם נחשבים לגורמים העיקריים לעלייה במשקל. למעשה, ישנם שלושה סוגים של גורמים לעלייה במשקל והם:  תורשתיים, סביבתיים והתנהגותיים.

ישנם אנשים שבמשך שנים מחפשים דרכים שונות ומגוונות של הפחתת משקל, חלקם מצליחים בהשגת היעד שלהם, ואחרים ממשיכים לנסות במשך שנים ארוכות להגיע למשקל הרצוי.

רבים פונים לרפואה הסינית בניסיון למצוא נוסחה מוצלחת לרדת במשקל, תוך כדי שהם מסגלים לעצמם אורח חיים בריא יותר, שאינו קשור רק לנושא של הפחתת משקל, אלא להתנהלות נכונה בתחומים שונים של החיים. בין הפתרונות השונים שהרפואה הסינית מציעה לפונים הרבים, נמצא דיקור סיני, צמחי מרפא, תזונה נכונה וניקוי רעלים מהגוף.
 
אילו טיפולים מציעה הרפואה הסינית לנושא של הפחתת משקל
 
ברגע שמערכת העיכול אינה מעבדת את המזון כראוי ויש ירידה בקצב חילוף החומרים, מתחיל תהליך של עליה במשקל. עודף משקל מביא אותנו למצבים של עייפות ותשישות, תחושה של כבדות, חוסר מצב רוח לפעמים עד לרמה של דיכאון וביטחון עצמי נמוך. הטיפול בעזרת הרפואה הסינית עוזר בנוסף לירידה במשקל ולחיזוק מערכות הגוף גם לשפר ולחזק את הנפש.

בועז ישעיהו, שהקים את מרכז הטיפולים של הקיסר הצהוב, פיתח שיטת טיפול ייחודית לטיפול בעודף משקל. בראש ובראשונה כאשר מגיעים לטיפול במחלקת הדיאטה והרזיה של הקיסר הצהוב, בודקים מה המצב הגופני ומה המקור לעליה במשקל. בהתאם לנתונים אלו יוצרים תוכנית טיפולים המותאמת אישית לכל אחד. הטיפולים במרכז עובדים על חיזוק הגוף, חיזוק מערכת העיכול, הגברת קצב חילוף החומרים, הורדת אחוזי שומן, חיזוק הנפש ושיפור מצב הרוח. כל מה שצריך על מנת להביא להפחתת משקל וצמצום היקפים.
 
כאשר מפחיתים במשקל אין לנו יכולת לשלוט מאיזה אזור בגוף השומן ירד וברוב המקרים הוא יורד דווקא באזורים הפחות בעייתיים. אין זה נפלא אם רק היה אפשר לבחור מהיכן השומן ירד?
 
ייחודיות הטיפולים במרכז הקיסר הצהוב זה השילוב של מכשור טכנולוגי מתקדם בנוסף לטכניקות עתיקות של הרפואה הסינית. המכשור הטכנולוגי עוזר להפחית במשקל ולצמצם היקפים בדיוק באזורים הבעייתיים כמו בטן, ירכיים, אגן, טוסיק וידיים. בנוסף למכשור הטכנולוגי, הטיפולים כוללים דיקור סיני, טיפולי מגע שונים, התאמת תזונה נכונה ופורמות צמחי מרפא ייחודית של המרכז הנקראת Extra Low.
 
פורמולת Extra Low מבית הקיסר הצהוב, מסייעת בתהליכי הרזיה ומפחיתה את התיאבון. זוהי נוסחה מנצחת התומכת בחיזוק האנרגיה ומסייעת בהגברת חילוף חומרים. בין היתר, היא משפרת את ספיגת השומנים והסוכרים מהמזון, מפחיתה את אחוזי השומן ומסייעת בפירוק הכולסטרול. פורמולת אקסטרה-לאו מאושרת לשימוש על-ידי משרד הבריאות ומכילה צמחי מרפא סיניים בלבד!
 
רוצים להפחית את המשקל ולהגיע למשקל שתמיד רציתם? רוצים לצמצם היקפים ולהשיג את הגוף שתמיד חלמתם? צרו קשר עם מרכז הקיסר הצהוב, מומחים לרפואה סינית מודרנית, ונשמח להגשים לכם חלום.


 

 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק