הפרעות שינה

 
נודדים בלילה - הפרעות שינה אצל מבוגרים, נדודי שינה אצל צעירים
 

שוב אתם מתהפכים מצד לצד ומחפשים את הפינה הנוחה הזאת במיטה? אותה פינה שתאפשר לכם להירגע ולמצוא את אותה שנת לילה אובדת. שוב מוצאים את עצמכם בטיולים בלתי נגמרים בין חדר השינה, הסלון והמטבח? ובבוקר מרגישים שלא קיבלתם מספיק מנוחה ואתם עייפים במהלך היום. הפרעות ונדודי שינה זו בעיה נפוצה מאוד באוכלוסיה ולמרכז הקיסר הצהוב יש פתרונות וטיפולים לנושא של הפרעות שינה והשלווה.
 
למה אני לא מצליח/ה להירדם?
 
הפרעות שינה מתחילות בראש ובראשונה בחוסר איזון נפשי וגופני. מצבים כמו לחץ ומתח, חוסר שקטי נפשי, תזונה לא מאוזנת, מחסור בפעילות גופנית ועבודה בשעות הלילה  עשויים להיות משתנים המשפיעים כמכלול או כפרט על השינה או נכון יותר יהיה לומר על חוסר השינה. הפרעות שינה וקושי בהירדמות תוקף את מרבית האוכלוסייה המבוגרת מאמצע שנות העשרים לחייה בייחוד עם המרוץ המטורף של החיים.
 
מחשבות, לחצים וסטרס משפיעים גם הם על היכולת להירדם, המחשבות הרבות המתרוצצות בראשנו במיוחד בשעות הלילה, כאשר הגוף נמצא במנוחה, אותן מחשבות טורדניות שלא נותנות לנו מנוח יוצרות גם תופעות של הפרעות שינה
 
תפסיקו להסתכל על השעון!
 
אחת התופעות הבולטות בקרב אנשים הלוקים בתופעה של הפרעות בשינה היא ההצצה האגבית בשעון, "כמה זמן עוד נשאר לי לישון", אותה הצצה ה"כאילו" בלתי מזיקה יוצרת לחץ מוגבר ובמקום לעודד ולעזור לישון, יוצרת את האימפולסיביות והצורך להכריח את עצמכם להירדם. הפעולה שיכולה לעזור להירדם, זה להירגע ולנקות את המחשבות מהראש. אבל איך אפשר להירגע כאשר אנו נמצאים בסטרס וגרוע מכך הפרעות בשינה? אנשים רבים הלוקים בבעיה של הפרעת שינה נוטים להתייאש ולקחת כדורי שינה. כדורי השינה מביאים את הגוף למצב שינה, אך השינה בעזרת כדורי שינה היא לא עמוקה וממלאת מצברים כמו השינה הטבעית. ברוב המקרים, אנשים הלוקחים כדורי שינה קמים בבוקר עייפים ומצב זה משפיע עליהם לאורך כל היום.בנוסף, שימוש קבוע בכדורי שינה עשויי לגרום לנזקים גופניים ואף לבעיות התמכרות. למרפאת הקיסר הצהוב יש את הפתרון המושלם לתופעות של הפרעות שינה ונדודי שינה.
 
פיתוח חדשני ופתרון להפרעות שינה
 
במרכז הקיסר הצהוב מטפלים במגוון רחב של בעיות רפואיות ומחלות, פיזיות ורגשיות, באמצעות שילוב של טכניקות סיניות עתיקות וטכנולוגיות מודרניות חדשות המותאמת לאדם המערבי של ימינו. במרפאת הקיסר הצהוב מטפלים בהפרעות שינה בעזרת שילוב של טכניקות שונות כמו דיקור סיני, שמאזן את פעולות ותפקוד הגוף ובמיוחד את רמות ההורמונים בגוף, טיפולי מגע שונים, כמו שיאצו, רפלקסולוגיה ועוד אשר עוזרים להגיע למצב של רוגע ושלווה, ופורמולות ייחודיות של צמחי מרפא. בועז ישעיהו, מייסד חברת הקיסר הצהוב, פיתח סדרה רחבה של פורמולות מצמחי מרפא סינים המטפלות במגוון רחב של בעיות רפואיות. אחת הפורמולות נקראת TWILIGHTS, אשר מטפלת בהפרעות שינה. טוויליטס משולבת באופן קבוע במרכז הקיסר הצהוב בטיפולים של בעיות והפרעות שינה. בנוסף, כחלק מהטיפולים במרפאה, המטופלים מקבלים המלצות תזונה ופעילות גופנית מותאמת באופן אישי.
 
TWILIGHTS  היא פורמולה ייחודית העשויה מצמחי מרפא סינים והיא מהווה תחליף טבעי לכדורי שינה. הצמחים בפורמולה מאזנים את הגוף ועוזרים לגוף להירגע ולהיכנס למצב שינה בצורה טבעית. TWILIGHTS מביאה את הגוף לתחושה של רוגע ושלווה ולשינה הכוללת את כל מעגלי השינה הטבעיים והתקינים. והכי חשוב הפורמולה אינה ממכרת.
 
 
מעוניינים לקבל מידע נוסף וטיפים להירדמות מהירה וטובה יותר?
מעוניינים לקבל מידע נוסף על פורמולת ה-
TWILIGHTS מבית הקיסר הצהוב?
צרו קשר עוד היום או השאירו פרטים המומחים שלנו בתחום הפרעות שינה
יחזור אלכם בהקדם האפשרי לייעוץ אישי ראשוני ללא התחייבות.


 

 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק