לסיוע לדיאטה והרזיה בטוחה ובריאה אקסטרא לוו

פורמולה ייחודית מבית הקיסר הצהוב המסייעת בתהליכי ההרזיה ומפחיתה את התיאבון.

הפורמולה תומכת בחיזוק האנרגיה ומסייעת בחילוף החומרים, משפרת את ספיגת הסוכרים והשומנים מהמזון, עוזרת בפירוק הכולסטרול ומפחיתה את אחוזי השומן בגוף.

EXTRA LOW היא ערכת פטנט ייחודית מבית הקיסר הצהוב, אשר מגיעה עם מדבקות לדיקור עצמי שמסייעות בהפחתת התיאבון ובהגברת חילוף החומרים.

הפורמולה מכילה צמחי מרפא סיניים המסייעים בחילוף חומרים מהיר יותר. מסייעת לעיכול, לספיגה ולפירוק מהיר יותר של המזון ובכך עוזרת לסובלים מקיבה רגיזה וממעי רגיש, עוזרת בתהליך העיכול מונעת חסימות מזון ומפחיתה נפיחויות בטן וגזים אחרי הארוחה.

הפורמולה מבוססת על תורה וחוכמה סינית עתיקה המשלבת בין שתי נוסחאות קלאסיות, האחת לחיזוק האנרגיה, והשנייה לניקוי וטיהור הגוף. הנוסחאות הותאמו לצרכי האדם במערב תוך התחשבות באורח החיים, הרגלי התזונה וקצב החיים האינטנסיבי. הרכבן הינו מפרט מחקרי של פרמקולוגיה סינית ומעבדות הקיסר הצהוב, והיא מכילה צמחים מחזקים שהוכחו לאחרונה כסייענים לתהליך ההרזיה. הרפואה הסינית משתמשת בפורמולה לחיזוק מערכת העיכול מכאן נובעת תמיכתה בתחלואים רבים הקשורים לעיכול כמו - שלשולים, גזים, התנפחויות ועצירות. עוזרת לגסטריטיס וכיב קיבה. הפורמולה מפרקת סוכרים לכן תוכל לעזור לאנשים חולי סכרת. מעצם תפקידה בחיזוק מערכת העיכול תסייע לאנשים הסובלים מבעיות של בלוטת התריס

פורמולת ההרזיה של הקיסר הצהוב,עוזרת ותומכת בירידה במשקל ובתהליך הרזיה בריא ומבוקר. הפקנו עבורכם סרטוני הדרכה לתזונה בריאה יותר ולאורח חיים, דרכם ניתן להשלים ולהעצים את תהליך ההרזיה.
.
הפיתוח הייחודי של הקיסר הצהוב ישר מהרפואה הסינית בנושא הפחתת המשקל הוא מדבקות סיניות אישיות לדיקור עצמי המודבקות על נקודות הדיקור שמסייעות לדיכוי תיאבון והאצת חילוף החומרים.

השילוב המנצח של פורמולת צמחים, מדבקות לדיקור עצמי והדרכה תזונתית יביא לפיתרון המהיר ביותר לירידה במשקל והרזיה בטוחה.

ערכת ההרזיה של הקיסר הצהוב, הינה הערכה המובילה כיום בשוק להפחתה במשקל, להצרת היקפים ולאיזון מערכת עיכול.