התקפי אלרגיה


איך יוצאים מזה?

לא מעט אנשים סובלים מאלרגיות, הן ילדים והן מבוגרים. מדובר על תופעה נפוצה מאוד אשר גורמת לחוסר נעימות וסבל ללוקים בה. באלרגיה ניתן לטפל באמצעות רפואה קונבנציונאלית, אך גם באמצעות רפואה אלטרנטיבית, במקרה זה רפואה סינית.

גורמים לאלרגיות

התקף אלרגיה, נוצר מרגישות יתר של המערכת החיסונית אל גורמים חיצוניים. למעשה נצפית תגובה מוגזמת של המערכת החיסונית וזה יוצר תגובה המתבטאת בסימפטומים שונים ומגוונים הנקראים התקף אלרגי. מערכת החיסון מזהה גורם זר חיצוני, גורם שאיננו מסוכן לאדם, ומתחילה לגונן על הגוף מפניו. קיימים סוגים רבים ושונים של אלרגיות כמו: אלרגיה למזון, אלרגיה לקרדית הבית, אלרגיה לתרופות, אלרגיה לצמחים, אלרגיה לפרוות בעלי חיים, אלרגיה לדבורים ועוד מיני. כל אותם חומרים הגורמים לאלרגיה נקראים אלרגנים. כל אלרגן יוצר תגובה שונה בגוף ולכן יש סימפטומים שונים הקשורים לאלרגיה. ישנם אלרגיות שהתגובה אליהם היא קלה ומתבטאת שהתעטשויות, נזלת, קוצר נשימה קל, גרד ופריחות וישנם אלרגיות שהתגובה אליהם היא קשה עד למצבים שחייבים להגיע למיון. התקפי אלרגיה הם תופעה מאוד נפוצה וחלק גדול מהאוכלוסייה סובל ממנה. הטיפול הקונבנציונלי באלרגיה הוא לרוב טיפול בסימפטומים שמופיעים בעקבות החשיפה לאלרגן. אז למה לא לחזק את הגוף ולמנוע את התקפי האלרגיה?

כיצד הרפואה הסינית יכולה לסייע לאלרגיה?

על פי הרפואה הסינית התקפי אלרגיה, נובעים מחוסר איזון של הגוף ומעודף פעילות של המערכת החיסונית. התקף אלרגיה, יכול לנבוע מסיבות גנטיות, מאורח חיים לא בריא, מתזונה שאיננה נכונה, מנטילת תרופות, מתחים נפשיים, סטרס ועוד, הרשימה ארוכה. באמצעות דיקור סיני בשילוב עם צמחי מרפא סינים ניתן לחזק את הגוף ואת מערכת החיסון. ברגע שהגוף מאוזן ומערכת החיסון עובדת בצורה נכונה, גם אם נחשפים לאלרגן הגוף לא יגיב בצורה של התקף אלרגיה.

במרפאת הקיסר הצהוב בהנהלת בועז ישעיהו אנחנו מטפלים בהצלחה במצבים של התקפי אלרגיה בעזרת הרפואה הסינית. הטיפול בהתקפי אלרגיה משלב בתוכו דיקור סיני, התאמת תזונה לכל אחד באופן אינדיבידואלי, טיפולי מגע העוזרים להרגיע את הגוף ולחזק אותו וכמובן צמחי מרפא סינים שהמוצר העיקרי לטיפול באלרגיות הן טבליות פולן דבורים.

חברת הקיסר הצהוב מייצרת את טבליות פולן הדבורים המסייעות ומחזקות את הגוף בכלל ואת מערכת החיסון בפרט. טבליות פולן הדבורים עשויות מאבקנים של צמחי מרפא הגדלים בסין והם מטפלים ומונעים התקפי אלרגיה. הטבליות ניתנות הן למבוגרים והן לילדים.

במרפאת הקיסר הצהוב יש צוות מקצועי ומיומן של מטפלים מתחום הרפואה הסינית. כל המטפלים עברו הכשרה אצל בועז ישעיהו על מנת שיוכלו לתת מענה לכל בעיותיכם. לבועז ישעיהו יש ניסיון טיפולי רב בהתקפי אלרגיה והוא עזר לאלפי מטופלים להחלים ולחיות את החיים ללא התקפים.

סובלים מאלרגיות? ניסיתים כמעט את כל הטיפולים והתייאשתם? אתם מוזמנים עוד היום ליצור קשר עם הקיסר הצהוב ואנו נציע לכם את מיטב הטיפולים הכי יעילים באלרגיות מכל מיני סוגים. צוות המומחים של בועז ישעיהו – הקיסר הצהוב יעמוד לרשותכם וייתן פתרונות ומענים אישים עבורכם.


 

 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק