חשק מיני


חוסר חשק מיני, איך מטפלים בזה?

כמעט כל אישה חווה בתקופות חייה השונות חוסר חשק מיני. לחוסר חשק מיני, ישנן סיבות רבות, ורצוי לטפל בבעיה מוקדם ככל הניתן ולא להזניח אותה שכן היא פוגעת לא רק בזוגיות אלא באיכות החיים.

חשק מיני ורפואה סינית

באמצעות הרפואה הסינית ניתן לטפל בחוסר חשק מיני אצל נשים. כאשר נשים מגיעות לתקופה בה מתחילות תופעות גיל המעבר, הם חוות סימפטומים שונים כמו גלי חום, הזעות מרובות, מצבי רוח משתנים, יובש בנרתיק וירידה בחשק המיני. הגורם לתופעות גיל המעבר הם שינויים ברמות ההורמונים, יש ירידה ברמות האסטרוגן והפרוגסטרון. שינויים אלו גורמים למחזור החודשי להגיע לעיתים רחוקות יותר עד שהוא מפסיק לגמרי. אצל רוב הנשים גיל המעבר מגיע בסביבות גיל 50, אך יש נשים שאצלם גיל המעבר מתחיל מוקדם, כבר מגיל 40. הירידה ברמות האסטרוגן גורמת לירידה בתשוקה המינית.

ישנם סיבות נוספות לחוסר חשק מיני אצל נשים, כמו: מצבים רגשיים ונפשיים, עייפות ותרופות שונות. לירידה בחשק המיני יש השלכות הן על האישה עצמה והן על החיים הזוגיים שלה. פגיעה בחשק המיני אצל אחד מבני הזוג יכולה להביא לריחוק בין בני הזוג ולתחושות תסכול. אז למה לא לטפל בזה?

איך מעלים חשק מיני?

ישנם טיפולים רבים לחוסר חשק מיני בקרב נשים, אחד הטיפולים המומלצים לבעיה זו זה טיפול ברפואה סינית. טיפולים של דיקור סיני, צמחי מרפא וטיפולי מגע שונים עוזרים לחזק את הגוף ולאזן אותו ועל ידי כך לעלות את רמת המיניות והחשק המיני. מרפאת הקיסר הצהוב מתמחה בטיפול בבעיות בחשק המיני אצל נשים ואצל גברים. הטיפול בקיסר הצהוב מתחיל בתשאול אישי על מנת לאבחן את המקור של הבעיה, כלומר, מה הגורמים לירידה בחשק המיני או לחוסר חשק מיני. בהתאם למקור הבעיה, הגיל והמצב הפיזי והאנרגטי של האישה בונים תוכנית טיפול אישית לכל אחת. הטיפולים יכללו דיקור סיני, דיקור אוזניים, טיפולי מגע ופורמולות של צמחי מרפא סינים. אחת הפורמולות המסייעות בהגברת החשק המיני אצל נשים בגיל המעבר היא FOREVER WOMAN.

FOREVER WOMAN

FOREVER WOMAN הינה פורמולה ייחודית מצמחי מרפא סינים של חברת הקיסר הצהוב. פורמולה זו מסייעת בטיפול בתופעות של גיל המעבר. FOREVER WOMAN מסייעת ומקלה בתקופת גיל המעבר של נשים. הפורמולה מטפלת בסימפטומים כמו: גלי חום, הזעות מרובות, בעיות שינה, מצבי רוח משתנים, עצבנות ונרגנות, יובש בנרתיק וכמובן ירידה בחשק המיני. FOREVER WOMAN פותרת את בעיית היובש הנרתיק ומעלה את התשוקה המינית ובכן מסייעת בקיום יחסי מין מהנים וטובים. בנוסף לכל אלו, FOREVER WOMAN מלחלחת את העור ומסייעת בשימור עור צעיר ורענן, היא בעצם משמשת כפורמולה לאנטי אייג'ינג. מדובר על פורמולה ייחודית שניתנה לנשים כבר לפני אלפי שנים, והיא משמרת את התפקודים הנשיים ללא סיוע של כימיקלים וחומרים זרים בגוף. אז אם אתן חוות ירידה בליבידו, עייפות וחוסר חשק לקיים יחסי מין עם בן הזוג, מומלץ ליטול את תוסף התזונה הנפלא הזה.

FOREVER WOMAN  זה הפיתרון הטבעי שלכן לחזור ולהרגיש כמו נשים צעירות ויפות !

חשות ירידה בחשק המיני? חשות פחות נשיות? סובלות מבעיות הקשורות לגיל המעבר?
צרו עוד היום קשר עם מומחי הקיסר הצהוב ואנו נחזור אליכם בהקדם עם השירות הטוב ביותר !


 

 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק