פולן דבורים Bee Pollen


טבליות פולן הדבורים הסיני מבית הקיסר הצהוב הן מולטי ויטמין, מינרל וחומצות אמינו בכדור אחד. Bee Pollen הינה פורמולה סינית ידועה לטיפול וחיזוק מערכת החיסון של הגוף והאנרגיה הכללית. פולן הדבורים מכיל אבקנים של צמחי מרפא סינים אשר הדבורים אוספות בכפות רגליהם והן מכילים אחוז גבוה מאוד של חלבון. שימוש קבוע בטבליות פולן הדבורים מחזק את הגוף ומעצים את האנרגיה וכמובן תומך ומחזק את תפקודי מערכת החיסון. Bee Pollen משפיע ועובד על הגוף בצורה רחבה וברמות שונות. הוא מהווה חיסון טבעי כנגד מחלות עונתיות, אצל ילדים הוא מסייע בתהליך ההתפתחות ואצל מבוגרים הוא מחזק ומשמר את האנרגיה. לפי הרפואה הסינית, הפולן נחשב כפורמולה לאריכות ימים. בנוסף פולן הדבורים מסייע לאנשים הסובלים מאלרגיות נשימתיות, משפר את הריכוז ומיטיב עם המערכת האורולוגית.


משפחת כהן: "התחלנו כל המשפחה להשתמש בטבליות פולן דבורים של הקיסר הצהוב, אורי היה בן 4 ואלה הייתה בת שנה. אשתי ענת סבלה מכל המחלות שאורי הביא הביתה מהגן. לשניהם היה דלקות גרון חוזרות ונשנות וכל הזמן היו מצוננים. בהמלצת צוות הקיסר הצהוב התחלנו כל המשפחה להשתמש בטבליות פולן דבורים ואנחנו עושים זאת כבר 6 שנים. מאז שהתחלנו לקחת את הפולן אף אחד מבני הבית לא התקרר, הצטנן או סבל מדלקות גרון. הילדים שלנו כבר לומדים בבתי הספר וניתן לראות שהם יותר בריאים מילדים אחרים. בנוסף אני ואשתי מרגישים הרבה יותר אנרגטיים וחזקים."


אלון, גיל 13: "לי קוראים סיגל ולפני 5 שנים הגעתי למרפאת הקיסר הצהוב לייעוץ כי לאלון בני שהיה אז בן 8 הייתה בעיה של גדילה והתפתחות. שמענו מחברים שבמרפאת הקיסר הצהוב יש פורמולה סינית שנקראת פולן דבורים שעוזרת להתפתחות ולגדילה של ילדים. אלון התחיל לקחת את הכדורים, בהתחלה ריסקנו לו את הכדור לתוך יוגורט עד שאלון למד לבלוע את הכדורים. הנס שקרה לנו זה שאלון כבר לא הילד הכי נמוך בכיתה והוא הצליח לצמוח ולעבור את כל המדדים ביחס של גובה וגיל. מאוד מומלץ ממני ומאלון."


שני, גיל 35: "אני גננת במקצועי וכל שנה אני נדבקת באופן קבוע מהילדים בגן במחלות כמו נזלת ודלקות גרון ופעם אחת, אפילו, קיבלתי שעלת מאחד הילדים. חיפשתי פיתרון טבעי אחרי שהתייאשתי מהאנטיביוטיקה והוויטמין C שרופא המשפחה נתן לי באופן קבוע. בהמלצה של חברה למקצוע הגעתי למרכז הקיסר הצהוב לייעוץ. קיבלתי את טבליות Bee Pollen לחיזוק המערכת החיסונית. ב- 9 שנים האחרונות לא נאלצתי להשתמש באנטיביוטיקה, אפילו לא פעם אחת. מאז אני ממליצה לכל ההורים בגן לתת את Bee Pollen לילדים ולנסות גם בעצמם כדי שלא יהיו חולים."


אורן, גיל 45: "אני טייס באל על וכל פעם לאחר טיסות ארוכות הייתי סובל מהתקררויות חוזרות ונשנות. לפני 5 שנים התחלתי לקחת פולן דבורים של חברת הקיסר הצהוב ומאז מערכת החיסון שלי התחזקה בצורה משמעותית ואני מרגיש טוב. היום אני ממשיך לעבוד בצורה טובה ובריאה."


יעקב, גיל 77: "לפני 10 שנים הגעתי למרפאת הקיסר הצהוב לאחר דלקת ריאות שכמעט קיצרה לי את החיים. תמיד קיבלתי חיסונים כנגד שפעת ואמרו לי שאולי זה היה כתוצאה מהחיסון. ב- 8 שנים האחרונות אני משתמש בטבליות פולן הדבורים ואני מרגיש שהן מחזקות אותי ומחליפות לי את החיסון לשפעת."


ליאת ומתן: "אנחנו זוג בגיל 28 והגענו לקיסר הצהוב לייעוץ ברפואה סינית. נדלקנו על פורמולה שנקראת Bee Pollen בגלל שהן מכילות הויטמינים בצורה טבעית וגם מחזקות את המערכת החיסונית. אנחנו משתמשים הפולן כבר 5 שנים ומרגישים אנרגטיים. אפילו בבדיקות הדם שלנו, ההמוגלובין וה- B12 השתפרו למרות שאנחנו צמחונים והכי חשוב זה שמאז שהתחלנו עם הפולן , לא חלינו בשום דבר."


 

 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק