טיפול בכאבי מחזור

 
מדי חודש הנכן סובלות מכאבי מחזור והתרופות הכימיות כבר לא עוזרות? מעוניינות להפסיק את כאבי מחזור באופן טבעי ויעיל? הגעתם למקום הנכון! מרפאת הקיסר הצהוב מציעה לכם טיפולים טבעיים הנשענים על הרפואה הסינית לטיפול בכל הקשור אל בעיות מחזור.
 
מדוע כדאי לטפל דווקא במרפאת הקיסר הצהוב?

מרפאת הקיסר הצהוב מציעה למגוון לקוחותיה שירותים, טיפולים ומוצרים הנשענים על תורת הרפואה הסינית. הייחודיות במרפאה זו היא אופן השילוב המאוזן בין הרפואה הסינית הקדומה לטכנולוגיה המתקדמת של היום. באמצעות שיטות הטיפול המסורתיות, אשר נבנות על שנים של מחקרים ושילוב של מכשור מתאים ניתן לטפל כמעט בכל סוג של בעיה בריאותית. מרפאת הקיסר הצהוב מעמידה לרשותכם צוות מקצועי ומיומן בתחומו אשר יעניק לכם את הטיפול המתאים ביותר לבעיה הספציפית שלכם. בנוסף, אם הנכם סובלים מבעיה בריאותית מסוימת אך מתלבטים לגבי אופן הטיפול וההשלכות תוכלו תמיד להתייעץ עם צוות המרפאה, הנותן ללקוח שירות אמין ומסור לאורך כל הדרך. בנוסף לטיפולים, למרכז הקיסר הצהוב יש ליין שלם של מוצרים איכותיים מצמחי מרפא סינים המטפלים בקשת רחבה של בעיות רפואיות ומחלות.
 
מרפאת הקיסר הצהוב מציעה לכם שיטות ייחודיות לטיפול בכאב מחזור

כל אחת מאיתנו מגיבה באופן שונה לתופעת המחזור המגיעה מדי חודש בחודשו. ישנן בנות אשר לא ירגישו שינוי משמעותי בעוד שאחרות מתפתלות מכאבים חדים ומשתקים באזור הבטן התחתונה. אחוז מסוים מהנשים, בחורות צעירות עד מבוגרות, יכולות להעיד כי  בעת כאב מחזור הן כלל לא יכולות לתפקד ונשארות במיטה למשך כל היום. מצב כזה אינו אפשרי בשגרת היום יום העמוסה בה אנו חיים בעידן המודרני ולכן לכל אלו הנמצאות במצב שכזה כדאי לדעת כי יש פתרון טבעי ויעיל במיוחד. מרפאת הקיסר הצהוב מציעה לך טיפול בכאבי מחזור באופן קל, פשוט ולא יקר. השיטה מתבססת בעיקרה על תערובות של צמחי מרפא אשר יעילותן הוכחה כבר בעבר וכן על דיקור סיני עתיק יומין ומכשור טכנולוגי מתקדם. לכן, אם הנך מעוניינת לא לסבול יותר בעת כאב מחזור תוכלי לעשות זאת באמצעות שיטות מתקדמות וטבעיות של מרפאת הקיסר הצהוב כתחליף לשלל הכדורים הכימיים.
 
מה זה ComPain?

אחד הכלים בהם מטפלים במרכז הקיסר הצהוב זה פורמולת הצמחים ComPain. פורמולת הקומפיין היא פורמולה ייחודית המורכבת מצמחי מרפא סינים והיא פותחה על ידי בועז ישעיהו, מייסד מרכז הקיסר הצהוב. ComPain מיועדת לשיכוך כאבים וטיפול בתופעות קדם ווסתיות. צמחי המרפא שבפורמולה מטפלים ומעלימים את כל סוגי הכאבים וביניהם, כמובן, כאבי מחזור בין אם זה כאב בבטן תחתונה או בגב. אך בנוסף לזה הפורמולה עוזרת לטיפול בכל תופעות ה- PMS כמו מצבי רוח משתנים, נרגנות, עצבנות, חוסר שקט וחוסר סובלנות ועוד. פורמולת ה- ComPain מאושרת על ידי משרד הבריאות והיא בטוחה לשימוש לאורך זמן והיא אינה פוגעת בכבד. את קומפיין ניתן לקחת כמה ימים לפני המחזור ולאורך כל המחזור על מנת למנוע את התופעות הקדם וסתיות ואת הכאבים וגם ניתן לקחת אותה ברגע שמתחילים הכאבים על מנת לשכך ולהעלים אותם מהר וביעילות.
 
כאב מחזור המגיע מדי חודש משתק אותך ואינך יכולה לעשות כל פעילות? יש פתרון!
מרפאת הקיסר הצהוב מציעה לך מגוון רחב של טיפולים איכותיים הכוללים צמחי מרפא וכן טיפולי דיקור סיני ומגוון עיסויים.
צרי קשר עוד היום ושימי סוף לכאבי המחזור!

 

 


 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק