טיפול טבעי במיגרנה
 
 
שוב כואב לי הראש...

מטפלים במיגרנה אחת ולתמיד!

 

מי לא מכיר את כאב הראש הטורדני הזה, שמקפיא את הזמן ולא מאפשר להמשיך לחשוב בצורה רציפה וכל מה שבא באותו הרגע זה לכבות את כל האורות, להיכנס למיטה ולהעלם לכמה ימים. המיגרנה הינה אחד הבעיות הרפואיות השכיחות ביותר בעולם המערבי והיא פוגעת באחוז גבוה של האוכלוסייה ובעיקר אצל נשים.
 
יש אנשים שאצלם המיגרנה מופיעה באופן פתאומי וללא שום סיבה ידועה ויש אנשים שמיגרנה מופיעה בעקבות אוכל מסוים שהם אכלו, יום עמוס ולחוץ או בגלל המחזור החודשי. מיגרנה יכולה להופיע פעם במספר חודשים ובמקרים חמורים מאוד מספר פעמים בשבוע. אנשים הלוקים במיגרנה באופן קבוע לרוב לוקחים כדורים חזקים לשיכוך כאבים ובדרך כלל בכמות גדולה. מיגרנות יכולות לשתק ולעצור את התפקוד היומי של האנשים ממספר שעות ובמקרים החמורים עד מספר ימים. הרפואה המערבית עדיין לא מצאה את הסיבה והמקור למיגרנות, ויש סביב הנושא הרבה מאוד השערות. אחת ההשערות היא שהמיגרנה מגיעה בדרך כלל כתוצאה ממתחים, סטרס, עייפות וחוסר מנוחה מספקת, תזונה לא מאוזנת חוסר שתיית מים ולכן היא יוצרת מצב של אספקה לא רציפה ו/או מועטה של חמצן למוח מה שיוצר בסופו של דבר את תופעת כאבי הראש החדים.
 
(לא) נעים להכיר – מיגרנה!
 
מיגרנה, כידוע לכולנו היא פשוט כאב ראש המופיע לרוב בצד אחד של הראש ביחד עם לחץ באזור העיניים ומעליהם. כאב ראש הזה הוא לא פשוט בכלל והוא משפיע על היכולת שלנו לנהל אורח חיים תקין, על הנינוחות שלנו, על מצב הרוח והיכולת שלנו לבצע פעולות פשוטות, משפיעה על הראייה ועל יכולת הריכוז וקליטת מידע פשוט.
 
ברגע שזה מתחיל זה מאסר עולם? יש דרך להיפתר מהמיגרנה!
 
במרפאת הקיסר הצהוב, מומחים לרפואה סינית מודרנית, מודעים לקושי ולפגיעה שהמיגרנות יוצרות על אורך החיים שלרוב עמוס ולחוץ. ולכן פיתחנו טיפולים מיוחדים ופורמולת צמחי מרפא ייחודית לטיפול והעלמת המיגרנה. דמיינו לכם חיים ללא מיגרנה, ללא הפחד מאובדן של עוד יום עבודה, כן זה אפשרי. במרפאת הקיסר הצהוב יש מחלקה מיוחדת המתמחה בטיפול בכל סוגי הכאב והטיפול במיגרנה יביא אתכם לחיים נטולי כאבים. הטיפולים נעשים בעזרת דיקור סיני, דיקור אוזניים, טיפולי מגע ועיסוי והתאמת תזונה אישית. בנוסף לכל אלו במרפאת הקיסר הצהוב פיתחו פורמולה ייחודית מצמחי מרפא סינים הנקראת ComPain אשר מטפלת ומשכך את כל סוגי הכאבים.
 
יש אור בקצה המנהרה והוא נקרא ComPain
 
ComPain הינה פורמולה ייחודית שפותחה על ידי בועז ישעיהו, מומחה בעל שם עולמי ברפואה סינית וצמחי מרפא. פורמולת הקומפיין מסייעת ומטפלת בכאב ומשפרת את זרימת הדם. הפורמולה מטפלת בכל סוגי הכאבים ובתופעות קדם וסתיות והיא עוזרת בצורה מופלאה ומדהימה בשיכוך והעלמת מיגרנות. ComPain אינו מזיק ואינו פוגע בכבד והוא מהווה תחליף טבעי ובטוח לתרופות משככות כאב. כדי לטפל ולהעלים מיגרנה ניתן להשתמש בפורמולת הקומפיין בשתי דרכים, באופן קבוע או בהתאם לצורך. למי שסובל ממיגרנות בצורה כרונית ובאופן קבוע, מומלץ לקחת את הפורמולה בצורה יום יומית ועל ידי כך לחזק את הגוף ולמנוע את המיגרנה. ומי שסובל ממיגרנה אקוטית ולעיתים רחוקות יכול לקחת את הפורמולה ברגע שהמיגרנה מתחילה ועל ידי כך לעצור ולהעלים אותה מהר ובקלות, עוד לפני שהיא מתגברת.
 
מעוניינים לקבל מידע נוסף, וחשוב מכך, להיפרד מתופעת המיגרנה לשלום? צרו קשר עוד היום או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם מידע נוסף והסברים על אפשרויות טיפול במיגרנות והחיים בלעדיהם.

 

 
 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק