טיפול טבעי בקמטים


האם יש דרך טבעית לטפל בקמטים?

עם הגיל צצים להם די במהירות קמטוטים וקמטים, למעשה הם מתחילים להופיע מתחילת שנות השלושים ואף מוקדם יותר. תעשיית הקוסמטיקה פורחת, ניתן לרכוש קרמים במאות שקלים ואף יותר, להזריק זריקות בוטוקס, לעבור תחת סכין המנתחים, ועוד היד נטויה. אבל, טיפול בקמטים, יכול להתבצע על ידי שיטה טבעית וכאן אנו מדברים על הרפואה הסינית.

האם צריך לקחת סיכונים בשביל לטשטש קמטים?

עד לפני מספר שנים מעט מאוד אנשים הכירו את המילה בוטוקס, אך כיום הזרקות של בוטוקס וחומרים אחרים לטשטוש קמטים הפך להיות דבר שיגרתי ושל נחלת הכלל. כמו לכל טיפול קונבנציונלי אחר, גם לשימוש בבוטוקס יש סיכונים, שחלקם אפילו יכולים להיות חמורים. אז למה לקחת סיכונים? האם אין דרך אחרת?

טיפול בקמטים בדרך טבעית

לסינים בתקופה העתיקה ובמיוחד לקיסר היה חשוב מאוד להישאר צעירים ויפים. הם חיפשו אחר התרופה לחיי נצח ודרך זה מצאו פתרונות מדהימים לטיפוח הגוף ואנטי אייג'ינג. דרך הרפואה הסינית ניתן לטשטש ולהעלים קמטים בדרך טבעית וללא סיכונים.

במרפאת המומחים של הקיסר הצהוב, פיתח בועז ישעיהו טיפול ייחודי וחדשני לטיפול בקמטים. במחלקת הקוסמטיקה והאסטטיקה של הקיסר עושים טיפולים טבעיים לטשטוש קמטים, מתיחת פנים, העלמת כתמים, הרמה ועיצוב החזה, נשירת שיער לגברים ונשים, צמצום היקפים ועוד. כל הטיפולים נעשים בצורה טבעית בעזרת דיקור, צמחי מרפא, טיפולי מגע ומכשור מיוחד כמו אוזון, אלקטרודות, אינפרא אדום, סאונות ועוד.

טיפול בקמטים, ברפואה הסינית, מתחיל קודם כל בתשאול ואבחון המטופל. מצב הפנים נובע ממצבם של איברים אחרים בגוף, ולכן יש להכיר את ההיסטוריה הרפואית של המטופל.  לאחר תשאול מקיף, בונים תוכנית טיפולים אישית לכל מטופל. הטיפול בקמטים נעשה באמצעות דיקור סיני, טיפולי מגע שונים כמו טווינא, שיאצו, ועיסויי, משחות ומסיכות המבוססות על צמחי מרפא, פורמולות צמחי מרפא ייחודיות של הקיסר הצהוב ומכשור מתקדם. ברוב המקרים, כבר לאחר הטיפול הראשון מתחילים לראות שינוי בעור הפנים, אולם נדרשת סידרה של טיפולים על מנת לטשטש לגמרי את הקמטים. המראה החיצוני שלנו משקף את המראה הפנימי ולכן הטיפולים ברפואה הסינית לא מתאפיינת רק בטיפול בקמטים ובעור הפנים בלבד, אלה מטפלים בכל המערכות והאיברים בגוף, כמו גם במצב הנפשי, על מנת להביא את הגוף לאיזון כללי. למעשה הטיפולים הסיניים הם טיפולי האנטי אייג'ינג הנכונים והאמיתיים מכיוון שהם מטפלים ומאזנים הן את פנים הגוף והן את חוץ הגוף.

הטיפולים הקוסמטיים במרפאת הקיסר הצהוב מביאים את עור הפנים להראות צעיר ובריא יותר, העור הופך להיות אלסטי יותר. בעזרת טיפולים אלו ניתן לא רק לטפל בקמטים, אלא גם לעשות מתיחת פנים, הרמת עפעפיים, העלמת כתמים ונפיחות מתחת לעיניים ועוד.

הפורמולה העיקרית בה משתמשים בטיפול בקמטים וטיפולים קוסמטיים אחרים היא Beautiful. ביוטיפול היא פורמולה ייחודית, שפיתח בועז ישעיהו, לשימור היופי ותמיכה בתהליכי האטת הזדקנות. Beautiful היא פורמולה אנטי אייג'ינג המסייעת בעיכוב תהליכי הזדקנות ותומכת בשימור והחייאת עור הפנים. הפורמולה מחזירה את הברק והאלסטיות לעור, ממצקת את עור הפנים, מתאימה לסיוע בטיפול לעיכוב תהליכי הזדקנות ותורמת למניעה וטיפול בקמטים, פיגמנטציה וסימני גיל, הפורמולה מתאימה לנשים וגברים. הפורמולה מכילה אבקת פנינים אמיתית עם 18 חומצות אמינו משוחררות, ויטמין C וקולגן המזינים את הגוף מרמת העצם ועד הרמות החיצוניות. אבקת הפנינים מונעת מהעור לפתח פיגמנטציה, קמטים, קמטוטים ואקנה.
BEAUTIFUL מאושרת לשימוש על-ידי משרד הבריאות ובטוחה לשימוש לאורך זמן ממושך

מוצרי חברת הקיסר הצהוב הם פיתוחים מודרנית של סודות עתיקי יומין מתוך הרפואה הסינית ותורת צמחי המרפה שבתקופה העתיקה הייתה נחלתם של הקיסרים בסין העתיקה שאילו ידועים בחיפוש הממושך לחיי נצח והאטת תהליכי ההזדקנות.

BEAUTIFUL מכילה את הסוד ליופי ומהווה פורמולה של קוסמטיקה בלקיחה פנימית

רוצים להיראות צעירים יותר? מחפשים אחר סוד מעיין הנעורים?
צרו עוד היום קשר עם הקיסר הצהוב ואנו נחזור אליכם בהקדם עם הפתרונות הטיפוליים הטובים ביותר!

 

 


 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק