טיפול בכאבי ראש


התמודדות עם כאבי ראש בדרך טבעית ויעילה
 

כאבי ראש הם תופעה שכיחה אצלכם והנכם סובלים ממנה באופן קבוע? כאבי הראש שלכם הם כה חזקים עד כי הם מפריעים לשגרה היום יומית שלכם? זה הזמן לצור קשר עם הקיסר הצהוב ולשמוע על מגוון רחב של פתרונות טבעיים אשר יסייעו לכם באופן משמעותי בטיפול בכאבי הראש. צרו קשר עוד היום ותצאו מרוצים!
 
איך משתחררים מכאבי ראש?
 
כאבי ראש הינם תופעה שכיחה ביותר בקרב רבים מאיתנו קטנים עד גדולים. כאב ראש עלול להופיע ממגוון רחב של סיבות וגורמים: יום ללא שתייה, שהייה ממושכת בשמש, מחסור בשעות שינה, מצבי לחץ ועצבנות ועוד. תופעות אלו ישפיעו על כל אחד באופן שונה כך שניתן לחוש כאבי ראש קלים עד חזקים. מרבית האנשים, אשר מעוניינים שכאבים אלו לא  ישפיעו על שגרת היום יום, נאלצים לקחת מדי פעם, אפילו עד לרמה יום יומית כדורים ותרופות כימיות לשחרור כאב הראש. הכדורים לשיכוך כאבים נעים מאקמול, אופטלגין, אדוויל ועוד אחרים דומים להם ועד לכדורים חזקים יותר הדורשים מרשם רופא. כל הכדורים הללו עשויים מחומרים כימים והם מזיקים לגוף, גם אלו הנחשבים כדורים קלים.  ובסופו של דבר לקיחה קבוע של הכדורים הללו יכולה לגרום לבעיות רפואיות רבות ובמקרים מסוימים אף להתמכרות.
 
דרך טבעית וחדישה לטיפול בכאבי הראש
 
מרפאת הקיסר הצהוב מציעה לכם טיפול טבעי ויעיל לכאבי ראש. במרפאת הקיסר הצהוב נפתחה מחלקה חדשה לטיפול בכאבים, מחלקת אורטופדיה וכאב. המחלקה מטפלת המחלקה מטפלת במגוון רחב של כאבים וביניהם גם כאבי ראש ומיגרנות. הטיפולים במחלקה נעשה על ידי צוות מומחים מתחום הרפואה הסינית בעלי ניסיון של שנים בתחום הרפואה המשלימה. צוות המטפלים הוכשר על ידי בועז ישעיהו, מומחה בעל שם עולמי ברפואה סינית וצמחי מרפא סינים.

הטיפולים בכאבי ראש כוללים דיקור סיני לחיזוק ואיזון הגוף ושחרור מלחצים, טיפולי מגע להרגעת הנפש והשרירים והזרמה תקינה יותר של דם לאורך כל הגוף, פורמולות ייחודיות מצמחי מרפא סינים, התאמת תזונה והמלצות לפעילות גופנית ושינויים באורך החיים. בנוסף צוות המטפלים ילווה אתכם באופן אישי לאורך כל הדרך משיחת הטלפון הראשונה ועד לגמר הטיפול.
 
ComPain
 
ComPain הינה פורמולה ייחודית מצמחי מרפא סינים שפותחה על ידי בועז ישעיהו לסיוע וטיפול בכל סוגי הכאבים. הפורמולה משככת כאב, משפרת את זרימת הדם והיא טובה לטיפול בכאבים אקוטיים וכאבים כרונים. ComPain מטפלת במגוון רחב של כאבים כמו: כאבי ראש, מיגרנות, כאבי שרירים, כאב שיניים, כאבי מחזור ועוד. צמחי המרפא שבפורמולה אינם פוגעים בכבד ולכן ניתן להשתמש בפורמולה ללא חשש, גם בתקופות ארוכות. ComPain מהווה חלופה טבעית ובטוחה לתרופות כימיות לשיכוך כאבים.
 
כאב ראש פוקד אתכם פעם אחר פעם ואתם מעוניינים לשים לזה סוף? הגעתם למקום הנכון!
מרפאת הקיסר הצהוב מעניקה לכם טיפול טבעי בכאבי ראש, ללא צורך בתרופות וחומרים כימיים.
הטיפול מתבסס על שילוב צמחי מרפא וכן על דיקור סיני הידוע כמחזק את הגוף ומשכך כאבים.
צרו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם.


 

 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק