מאמרים
פורמולות טבעיות
במרכז הקיסר הצהוב פיתחו ליין שלם של פורמולות סיניות ייחודיות המכסות קשת רחבה של בעיות רפואיות. הפורמולות מבוססות על מרשמים סינים עתיקים, שעברו שינויים והותאמו לתקופה זו ולחיים המודרניים.
טיפול טבעי בקמטים
עם הגיל צצים להם די במהירות קמטוטים וקמטים. הטיפול בקמטים נעשה בדרך כלל בעזרת קרמים, זריקות בוטוקס וניתוחים פלסטים. דרך נוספת לטפל ולטשטש קמטים יכול להתבצע על ידי שיטה טבעית בעזרת הרפואה הסינית.
שיטה טבעית להרזיה
הדיאטה והמאבק במשקל הם אורחים קבועים בחיינו ומהווים את אחד הקשיים המאתגרים ביותר של העולם המודרני. כיום, יש המון דיאטות שונות ומשונות המציפות את השוק, אך איך נדע אילו דיאטות באמת עובדות?
תומכים בך בהיריון
כיצד את זוכרת את ההיריון שלך? מלווה בבחילות וצרבות? מנוחה מרובה ועייפות או אולי נמרצות? לכל אחת מאיתנו יש את חווית ההיריון והלידה שלה. אצל חלק מהנשים תקופת ההיריון זכורה כחוויה יפה ומדהימה.
חיסון ורפואה סינית
לרפואה הסינית יש שפע של פתרונות איך לחזק את מערכת החיסון של הגוף ולעבור את החורף בשלום.
טיפול בכאבי מחזור
מדי חודש הנכן סובלות מכאבי מחזור והתרופות הכימיות כבר לא עוזרות? מעוניינות להפסיק את כאבי מחזור באופן טבעי ויעיל? הגעתם למקום הנכון! מרפאת הקיסר הצהוב מציעה לכם טיפולים טבעיים לטיפול והעלמת כאבי מחזור
אנטי אייג'ינג ושימור היופי
לרפואה הסינית יש מספר פתרונות נפלאים להאט ההזדקנות, בעצם כל ענין ה"אנטי אייג'ינג" הומצא בסין העתיקה על מנת לתת לקיסר ששלט אז חיי נצח.
פורמולה להפחתת משקל
ישנם סיבות רבות לעליה במשקל, אך לא משנה מה הסיבה או מה המקור לעודף משקל, במרכז הקיסר הצהוב יש שיטת טיפול ייחודית אשר תביא אתכם למשקל הרצוי בצורה קלה, בריאה ומהירה.
על מתחים וחרדות
קחו נשימה עמוקה (אבל לאט), החזיקו אותה למספר שניות והוציאו אותה לאט ותחזרו על התרגיל הזה, צאו קצת לשמש 10 דקות בשמש עושות נפלא ללב ולנשמה.
טיפול בכאבי ראש
כאבי ראש הם תופעה שכיחה אצלכם והנכם סובלים ממנה באופן קבוע? כאבי הראש שלכם הם כה חזקים עד כי הם מפריעים לשגרה היום יומית שלכם? זה הזמן לצור קשר עם הקיסר הצהוב להעלים את הכאבים אחת ולתמיד
יש 5 עמודים
1  2 3 4   לעמוד הבא   
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק