מתחים נפשיים


איך מתמודדים עם זה?

אנשים רבים באוכלוסיה סובלים ממתח נפשי, לחץ וחרדות על בסיס יומיומי. אין ספק שלאורח החיים המודרני משקל רב ביצירת בעיות אלה. החיים המערבים כוללים רדיפה מתמדת אחר זמן, כסף ומעמד וכל אלו מביאים אותנו למצב של לחץ ומתח נפשיים, שהם יכולים לגרום להרבה מחלות ובעיות רפואיות. אז איך מתמודדים עם זה?

מהו מתח נפשי?

כאשר אנו חווים מתח נפשי לאורך זמן, מתחילות להתפתח בגוף בעיות רפואיות כמו, בעיות שינה, מעי רגיז, צרבות, לחץ דם גבוה, כאבי ראש, דיכאון ועוד. מתח נפשי מחליש את המערכת החיסונית ואת היכולת של הגוף להתמודד עם בעיות שונות. ברוב המקרים אנחנו מגיעים לרופא רק כאשר המצב כבר החמיר והופיעו בעיות רפואיות הנובעות ממצבי הלחץ והמתח הנפשי ולרוב הטיפול יהיה בבעיה איתה הגעתם ולא במתח הנפשי שהוא מקור הבעיה. במקרים מסוימים שבהם הרופא רואה שמקור הבעיה זה מתח נפשי, הוא נותן בנוסף לטיפול בבעיה גם תרופות הרגעה כימיות ביחד עם המלצה לשינוי של אורך החיים.

מתח נפשי והרפואה הסינית

הראייה הסינית שונה מהראיה המערבית לגבי תפקוד הגוף ודרך טיפולו. לפי הראייה הסינית לחץ ומתח נפשי נובע מחוסר איזון אנרגטי של איברים מסוימים בגוף, שזה נובע מאורך חיים לא תקין. אורך חיים לא נכון כולל אכילה באופן לא מסודר ואוכל לא בריא, שעות עבודה רבות וללא מנוחה ושינה קצרה ובשעות מאוחרות בלילה. מצב זה מביא לחוסר איזון בגוף שאצל אנשים מסוימים מתבטא כלחץ ומתח נפשי. שיטת הטיפול הסיני במתח נפשי זה חיזוק ואיזון הגוף והאיברים הבעייתיים וחיזוק והרגעת הנפש. הטיפול הסיני מביא את המטופל למצב בו הוא מרגיש רגוע, רענן ושהוא יכול להתמודד עם כל מה שקורה לו בחיים.

מרפאת הקיסר הצהוב פתחה מחלקה מיוחדת לטיפול במצבי מתח ולחץ ומצבים נפשיים נוספים. המטפלים במחלקה זו עברו הכשרה מיוחד על ידי בועז ישעיהו, מטפל בעל שם עולמי, לטיפול באנשים עם בעיות על רקע נפשי. הטיפול במרפאת הקיסר הצהוב נעשה בשיטה ייחודית ומתקדמת אותה פיתח בועז ישעיהו. הטיפולים כוללים דיקור סיני לחיזוק הגוף והאיברים, דיקור אוזניים, טיפולי מגע כמו שיאצו, רפלקסולוגיה ועיסוי שעוזרים להרגיע את הגוף ואת הנפש וצמחי מרפא ייחודיים של חברת הקיסר הצהוב. בנוסף לכל אלו הטיפולים במרפאה כוללים ליווי צמוד ותמיכה של צוות המרפאה לאורך כל הדרך עד לריפוי וגם אחרי.

חברת הקיסר הצהוב פיתחה שתי פורמולות ייחודיות מצמחי מרפא סינים המטפלות במצבים רגשיים שונים, Air Supply ו- Twilights.

Air Supply היא פורמולה המסייעת בהפגת מתחים ושחרור מצבי לחץ וחרדה. פורמולת אייר סופלי עוזרת ומטפלת במצבים של לחץ ומתח נפשי, מצבי רוח משתנים, חוסר שקט, תחושת לחץ בחזה, דיכאון וחרדה. לפורמולה Air Supply יש השפעה דומה לתרופות הרגעה ונוגדות דיכאון והיא מהווה חלופה טבעית ובטוחה לתרופות אלו.

Twilights היא פורמולה המסייעת לטיפול בהפרעות שינה. הפורמולה מטפלת במצבים של קושי בהרדמות, שינה לא רציפה ועמודה ויקיצה מוקדמת. Twilights מותרת לשימוש לאורך זמן והיא אינה פוגעת ברמת הערנות במהלך היום.

סובלים ממתח נפשי? ניסיתים כבר הכל ולא מצאתם מזור? אתם מוזמנים ליצור קשר עם מרפאת הקיסר הצהוב ואחד מצוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם למצוא פיתרון למצבכם.


 

 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק