מתיחת פנים סינית


להישאר צעירה לנצח

מתיחת פנים טבעית


האנטי אייג'ינג הוא מושג השגור בפינו כבר מתחילת שנות העשרים לחיינו. חשיבות בריאות העור, השמירה על מוצקותו ומראהו המתוח והבריא מטרידה ומעסיקה אותנו כבר מהגילאים הצעירים ביותר וטוב שכך. חשיבות תחזוקת העור והטיפול השוטף תורם רבות להאטת הזדקנות והתקמטות העור וצניחתו.

סוד הנעורים בהיסטוריה הסינית

כבר מלפני אלפי שנים הקיסרים הסינים תרו אחר סוד הנעורים. הם חיפשו איך להישאר צעירים לנצח דרך דיקור, צמחי מרפא סינים ואורך חיים נכון. וכיום, בעשרות שנים האחרונות, החיפוש אחר סוד הנעורים והאטת ההזדקנות חזר להיות חלק נכבד מחיינו. כולם רוצים להישאר ולהראות צעירים גם בגילאים הבוגרים שלהם, כולם חולמים על עור חלק ונטול קמטים, גוף מוצק ומתוח ללא סמני מתיחה ועם כוח ואנרגיה כמו בגילאי העשרים. אך האם זה אפשרי?

כן, זה אפשרי. הרפואה הסינית מצא את הסודות לאנטי אייג'ינג עוד לפני אלפי שנים וכיום מרכז הקיסר הצהוב מביא ומטפל לפי אותם סודות עתיקים שנשכחו. במרכז הקיסר הצהוב ישנה מחלקה לטיפולי קוסמטיקה ואסטטיקה סינים. במחלקה זו מטפלים באופן טבעי בטשטוש קמטים, מתיחת פנים, העלמת כתמי פיגמנטציה, מתיחת בטן וטשטוש סימני מתיחה, הרמה ומיצוק החזה ועוד נושאים רבים ומגוונים אשר עוזרים לנו להישאר צעירים ויפים לאורך שנים. הטיפולים במרכז הקיסר הצהוב משלבים את הידע העתיק של הרפואה הסינית שנעשה דרך דיקור סיני במחטים מיוחדות לדיקור קוסמטי של מרכז הקיסר הצהוב, פורמולות ייחודיות מצמחי מרפא סינים, שאותם פיתח בועז ישעיהו, קרמים ופילינג על בסיס צמחי מרפא וטיפולי מגע שונים שתומכים בטיפול הסיני, ביחד עם טכנולוגיה חדישה ומתקדמת שמבוססת על עקרונות הרפואה הסינית כמו טיפולים עם אינפרא אדום, אוזון, ניקוי רעלים דרך כפות הרגליים, סאונות של צמחי מרפא, אלקטרודות ועוד.

נכנסים מתחת לפני השטח – טיפול חיצוני זה לא מספיק

רוב הטיפולים המוצעים היום של קוסמטיקה ואסטטיקה כמו ניתוחים למתיחת פנים ובטן, הזרקות של בוטוקס וחומצה אילרונית להעלמת קמטים וקרמים שונים של אנטי אייג'ינג ומחיקת כתמים מטפלים בגוף ובעור רק בצורה החיצונית, ללא שום התייחסות למצב הגוף מבפנים. אך האם זה נכון? העור והמראה שלנו מבטא את מצב הגוף הפנימי ואת מצבנו הנפשי. אורך החיים המודרני שכולל תזונה לקויה שמלאה בשומנים, פחמימות, חומרים משמרים, צבעי מאכל, חומרי טעם וריח ועוד, חוסר שינה והרבה לחץ ומתח אם זה בגלל העבודה, הבית או המצב הכלכלי, גורם למצב הבריאותי ולגוף שלנו להישחק וכל זה מתבטא בעיקר דרך עור הפנים שלנו. לכן כאשר אנחנו מטפלים בצורה חיצונית בלבד, המראה החיצוני שלנו חוזר די מהר למה שהוא היה לפני הטיפולים. אז למה לא לטפל בגוף, בנפש ובעור במקביל?

הטיפולים במרכז הקיסר הצהוב משלבים טיפול וחיזוק הגוף והנפש מבפנים וטיפול וחידוש העור מבחוץ. כאשר אנשים באים לטיפולים של מתיחת פנים, טשטוש קמטים, העלמת כתמים, הרמת חזה ועוד, מטפלים בהם בצורה חיצונים וייחודית באותו נושא שאיתו הם באו, אך גם מטפלים בגוף מבפנים. הטיפול הפנימי כולל חיזוק ואיזון הגוף על ידי דיקור, צמחי מרפא וטיפולי מגע, ניקוי רעלים מהגוף דרך כפות הרגליים ובעזרת סאונות של צמחי מרפא. הטיפול החיצוני כולל דיקור במחטים מיוחדות לטיפול קוסמטי, עיסוי מיוחד לפנים, לבטן או לחזה מהמשלב קרמים של צמחי מרפא, טיפולים בעזרת אוזון, אינפרא אדום ואלקטרודות ועוד. השילוב של כל הטיפולים והטכניקות הללו יתנו לכם את התוצאות שאתם רוצים להגיע אליהם במהירות ובקלות ויעזרו לכם לשמור עליהם לאורך שנים ארוכות.

BEUTIFUL– טבעי שזה יפה לך!

BEUTIFUL הינה קוסמטיקה בלקיחה פנימית. BEUTIFUL היא פורמולה המורכבת מצמחי מרפא סינים המטפלת בעור הפנים בפרט ובחיזוק הגוף בכלל. הפורמולה מחדשת את רקמות העור והתאים מבפנים ועל ידי כך עוזרת בחידוש המראה החיצוני. BEUTIFUL היא פורמולה אנטי אייג'ינג ייחודית של הקיסר הצהוב שעוזרת בהאטה ועיכוב תהליכי ההזדקנות. הפורמולה מסייעת בטיפולי מתיחת פנים, טשטוש קמטים, מחיקת כתמים וסימני גיל. כמו כן, צמחי המרפא שבפורמולה מחזקים את מערכות הגוף השונות מבפנים ועל ידי כך ממצקות את העור ומחזירות את הברק והאלסטיות לעור. הפורמולה מתאימה לנשים ולגברים והיא מומלצת לטיפול כבר בגילאים הצעירים כדי למנוע את הזדקנות העור והגוף.

מתיחת פנים, טשטוש והעלמת קמטים וקמטוטים, מתיחת בטן והעלמת סימני מתיחה, הרמה ומיצוק החזה ועוד. כן, את כל אלו ניתן לעשות בצורה טבעית וללא כאבים במרכז הקיסר הצהוב. צוות המומחים של הקיסר הצהוב יעניק לכם טיפול מרגיע ומפנק שיעלים ויטשטש את כל סימני הגיל וישאיר אתכם צעירים לאורך שנים. למידע נוסף אודות תהליכי אנטי אייג'ינג טבעיים וייעוץ ראשוני ללא עלות צרו קשר או השאירו פרטים ואחד מיועצי בריאות העור שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.


 

 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק