סקס פוריות הריון ולידה


בכל לילה מילוני זוגות בכל מני מקומות בעולם מתנים אהבים במטרה להיכנס להריון ולהביא ילד לעולם, עפ"י הערכות רפואיות ל 15% מהזוגות יש קושי להרות (קושי להרות נחשב לזוג שמנסה שנה להשיג הריון ולא מצליח, עפ"י הסטטיסטיקה הסיכוי של זוג בריא ופורה להשיג הריון עומד על כ 25% בכל ביוץ.

הסיכויים גדלים ככל שהזוג צעיר ויותר קטנים ככל שהזוג מבוגר. אז מה ניתן לעשות במצב לא פשוט זה, שלחץ מהמשפחה אופף אותו באופן טבעי (גם אם לא מדברים על זה באופן גלוי), ובכל פעם שזה לא מצליח יש דכדוך שנמשך מספר ימים.


אז מה ניתן לעשות במצב זה?

הטיפול בבעיות פוריות הוא טיפול משולב, הכולל אורח חיים נכון, תזונה, דיקור סיני (אקופונקטורה) וכמובן צמחי מרפא.
אורח החיים של זוג בטיפולי פוריות (ושל כל האנשים בכלל) צריך להיות רגוע (זה מאוד קל להגיד את זה אבל כפי שאמרנו קודם יש הרבה לחץ), על מנת להשיג את הרוגע, מומלץ לעשות תרגילי נשימה פעמים ביום, להבין שבעיה זו פתירה וכאשר נמצאים בטיפול להיות בקשר עם המטפל על מנת שיעודד שצריך.
התזונה של זוג בטפולי פוריות, צריכה להיות קלה אך מזינה, לא לאכול מזון מטוגן ושומני, לאכול יותר ירקות וכן לאכול אגוזים ושקדים, במיוחד אגוזי מלך, אגוזי ברזיל (לא יותר מ 4 ביום) וכן שקדים (שהן גם משמשים כמעוררי חשק).

דיקור סיני (אוקופונקטורה) נעשה ע"י מטפלים מוסמכים המתמחים בבעיות פריון.

התמיכה שלכם בבעיות הפוריות היא פורמולה צמחים בשם Fertilon, פורמולה זו נרקחה על בסיס של ידע סיני עתיק בן אלפי שנים המותאם לאורח החיים המודרני, בנוסף Fertilon הושקע מחשבה רבה שהפורמולה זו תתמוך לא רק בהשגת ההיריון אלא גם למנוע את תופעות הלוואי המוכרות של ההיריון וכן ה Fertilon בנוסף לכך טובה לשימוש לאחר הלידה לעידוד ייצור חלב אם ולשיקום הגוף וחיזוקו


 


 

 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק