צמחי מרפא סינים


רבות מדובר כיום על צמחי מרפא, צמחים סינים, תועלתם אפילו הוכחה במחקרים מדעיים רבים. צמחי מרפא סיניים, הם בין המבוקשים ביותר והם מיועדים לטפל במגוון רב של בעיות מהן סובלים גברים ונשים. צמחים סיניים, מופקים אך ורק מחומרים טבעיים, הם אינם טומנים בחובם תופעות לוואי, אינם ממכרים, ועושים רק טוב לגוף ולנפש.

הרפואה הסינית התחילה לפני כ- 4000 שנה. בשיטת הרפואה הסינית יש מספר טכניקות טיפול, אך הטכניקה העיקרית שאיתה התפתחה הרפואה הסינית ואפילו היום היא השיטה העיקרית בה מטפלים בסין, אלו הם צמחי המרפא הסינים. הסינים משתמשים בחלקים שונים של צמחי המרפא כמו עלים, פרחים, פירות, שורש, פקעות, ענפים ועוד. לפעמים משתמשים בצמח מסוים רק בחלק אחד ולפעמים משתמשים בכל חלק לטיפול בבעיה אחרת. הסינים הם מומחים ובעלי ידע רב בשימוש בטבע לשם ריפוי, וצמחי המרפא של הרפואה הסינית הם בעלי סגולות מרובות.
בועז ישעיהו, שהקים ומנהל את מרכז הקיסר וצהוב, למד והעמיק את הידע שלו בסין בתורת צמחי המרפא. בעקבות הידע הרב והניסיון המוכח שלו, פיתח בועז ישעיהו סדרה ייחודית של פורמולות מצמחי מרפא סינים, תחת שם המותג "הקיסר הצהוב", העוזרות ומטפלות במגוון רחב של בעיות רפואיות. ייחודיות של פורמולות צמחי המרפא הסינים של חברת הקיסר הצהוב זה שהן באות בצורת כדורים קטנים, שנראים כמו פנינים שחורות והן קלות מאוד לבליעה. בנוסף לזה הפורמולות של הקיסר הצהוב מכילות צמחי מרפא בלבד, ללא שום חומרים אחרים כמו גלטין, דטסטרין ועוד והן באישור של משרד הבריאות.

פורמולות הקיסר הצהוב:

BEE POLEN TABLETSפולן הדבורים הינו מולטי-ויטמין מהטבע והוא מוצר הדגל של חברת הקיסר הצהוב. הפורמולה מבוססת על מיצוי של פולן דבורים שנאסף בסין בשדות של צמחי מרפא. פולן הדבורים מכיל רצף רחב של חומצות אמינו, ויטמינים ומינרלים הבונים ומחזקים את הגוף. טבליות  BEE POLLEN מסייעות לחזק את מערכת החיסון ועוזרות למניעת הידבקות במחלות, עוזרות במניעת אלרגיות נשימתיות, משפרות את הריכוז, מחזקות את האנרגיה ומיטיבות עם המערכת האורולוגית.
 
EXTRA  LOW  - פורמולה ייחודית המסייעת לתהליכי דיאטה והרזייה בטוחים. צמחי המרפא שבפורמולה מסייעים לחילוף חומרים תקין, לשיפור ספיגת הסוכרים והשומנים מהמזון, עוזרים בפירוק הכולסטרול ולהפחית את אחוזי השומן. בנוסף הפורמולה מפחיתה את התיאבון. אקסטרא לאו היא ערכה ייחודית שמגיעה, בנוסף לפורמולת הצמחים, ביחד עם מדבקות לדיקור עצמי שעוזרות להפחתת התיאבון והגברת חילוף החומרים.

BEAUTIFUL – הינה פורמולה אנטי אייג'ינג ייחודית המשמרת את היופי ותומכת בהאטת ההזדקנות. Beautiful היא קוסמטיקה בלקיחה פנימית. צמחי המרפא שבפורמולה תומכים בשימור והחייאת עור הפנים, מסייעים בעיכוב תהליכי ההזדקנות, מחזירים את האלסטיות והברק הטבעי של העור וממצקים את העור. פורמולת ביוטיפול טובה לטיפול פיגמנטציה, מניעה של קמטים וטשטוש סימני הגיל. הפורמולה מתאימה לנשים ולגברים.  

FOREVER WOMAN  - פורמולה לנשים המסייעת ומטפלת בתופעות גיל המעבר. פוראבאר וומן הינה פורמולה ייחודית המקלה ומטפלת בסימפטומים של גיל המעבר כמו גלי חום, הזעה מרובה, בעיות שינה, יובש ועוד. צמחי המרפא שבפורמולה תומכים בעצמות, מלחלחים את העור, משמרים את מראה עור הפנים, ממצקים את החזה ומעודדים חשק מיני.

TWILIGHTS  - פורמולה המטפלת בהפרעות שינה. Twilights הינה תחליף טבעי ובטוח לכדורי שינה. צמחי המרפא שבפורמולה מרגיעים ומרפים את הגוף, מסייעים ומטפלים בהפרעות שינה ותופעות של קושי בהרדמות, שינה לא רצופה ויקיצה מוקדמת. פורמולת טוויליטס מותרת לשימוש לאורך זמן ואיננה פוגעת ברמת הערנות במהלך היום.

COMPAINפורמולה ייחודית מבית הקיסר הצהוב המסייעת ומטפלת בכל סוגי הכאב. פורמולת הקומפיין מקלה על כאבים ומשפרת את זרימת הדם. היא טובה למגוון רחב של בעיות כמו: כאבי ראש, מגרנות, כאבי שיניים, כאבי שרירים, כאבי גב, כאבי מחזור ותופעת קדם ווסת. Compain היא חלופה טבעית ובטוחה למשככי כאבים.

AIR SUPPLY – פורמולה המסייעת בהפגת מתחים ועוזרת בטיפול במצבי לחץ וחרדה. צמחי המרפא שבפורמולה עוזרים ומטפלים בהפגת מתחים וחרדות, מסייעים בטיפול בדיכאון, עוזרים בהתמודדות עם מצבים של לחץ נפשי, מצבי רוח משתנים, דיכאון והתקפי חרדה המלווים בחוסר שקט, לחץ בחזה, תחושת מחנק, דפיקות לב מואצות והזעה. לפורמולת אייר סופלי יש השפעה דומה לתרופות נוגדות דיכאון ולכן היא מהווה חלופה טבעית ובטוחה.

FERTILON – פורמולה ייחודית מבית הקיסר הצהוב המעצימה את הפוריות ומחזקת את הגוף. Fertilon תומכת בתהליך הפוריות ומחזקת אנרגיה ודם. צמחי המרפא שבפורמולה מעצימים את האנרגיה הכללית, מעשירים את הדם, תומכים בגוף במהלך ההיריון, מעודדים ייצור חלב ומשקמים את הגוף לאחר הלידה. פורמולת הפרטיל-און עוזרת ומטפלת גם בבעיות פוריות אצל גברים. פורמולה זו טובה גם לשיקום וחיזוק כללי של הגוף ולמצבי חסר דם ואנמיה.

MOON WALKפורמולה ייחודית מבית הקיסר הצהוב המסייעת ומטפלת בכאבים אורתופדיים ולמצבים דלקתיים וריאומטיים. צמחי המרפא שבפורמולה מסייעים ומטפלים בבעיות אורתופדיות וכאבים ריאומטיים כמו: טניס אלבו, כתף קפואה, דלקות מפרקים, פריצות דיסק, סיאטיקה, כאבי ברכיים ועוד. מון וולק הינה חלופה טבעית ובטוחה לתרופות נוגדות דלקת.

FIRE BALLפורמולה ייחודית להמרצה וחיזוק האנרגיה. צמחי המרפא שבפורמולה משפרים את הויטליות של הגוף. הפורמולה מתאימה לאנשים החיים אורח חיים אינטנסיבי, ולאנשים הסובלים מעייפות ולאות כרונית.
 
פורמולות אלו ניתן להשיג במרכז הקיסר הצהוב,מומחים לרפואה סינית מודרנית. פנו אלינו עוד היום, ואחד מצוות המומחים יחזור אליכם בהקדם עם כל הפתרונות הטבעיים האפשריים!


 

 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק