על מתחים וחרדות

אנחנו נוסעים באוטו לטיול בצפון וכרגיל יש פקק, כולם מאטים (כי חייבים לראות מה קורה), אתה פותח את הרדיו, לשמוע מוזיקה ופתאום יש חדשות, עוד תאונה, שוב המס עולה, הלחם מתייקר, החלב גם הוא, איגוד כזה פותח בשביתה ואתה יודע שמחר אתה צריך לנסוע בבוקר עם האוטו לעבודה בפקקים שוב והדלק עלה החודש ועולה שוב חודש הבא ואתם מתפללים שלא יתקשרו מהבנק גם החודש, ואז זה מגיע, זה מתחיל בטיפת זיעה קטנה על המצח, שיורדת ללחי הדופק מאיץ, המחנק מהחזה עולה לגרון וכל הגוף מתכווץ, כן אתה שוב בלחץ ושוב חרדות קיומיות, כמה אפשר לסבול את זה?!

ששש... קח נשימה עמוקה, תחזיק את האוויר קצת ואז שחרר אותו, מרגיש טיפטיפה יותר טוב, אתה נזכר שאימא הבטיחה לך שגם מחר השמש תזרח. אבל מה אפשר עוד לעשות מלבד לנסות ולשמור על אופטימיות זהירה?
ובכן אל חשש לרפואה הסינית יש פתרונות נהדרים ל"מחנק" הזה, אבל מה הן אותן פתרונות?

ובכן, אורח חיים נכון, דיקור סיני (אקופונקטורה) וצמחי מרפא סינים.

אורח החיים הנכון מתבטא בכך שנתחיל לנשום, כן פשוטו כמשמעו, לעשות פעמים ביום שתי דקות תרגילי נשימה: קחו נשימה עמוקה (אבל לאט), החזיקו אותה למספר שניות והוציאו אותה לאט ותחזרו על התרגיל הזה, צאו קצת לשמש 10 דקות בשמש עושות נפלא ללב ולנשמה.
הדיקור נעשה כמובן ע"י הרופא הסיני אבל אתם יכול לעסות בעדינות על הנקודה שנמצאת בין העיניים למשך חמש דקות כמה פעמים ביום, נקודה זו משרה מעט רוגע.

כלי נוסף וחזק מאוד שיש לנו הוא צמחי מרפא סינים, ישנה פורמולה ייחודית בשם Air Supply מבית הקיסר הצהוב, שנרקחה באופן מיוחד עבור הקיסרים בסין העתיקה, על מנת למנוע מהם מצבים של לחץ וחרדה, Air Supply היא פורמולה שנרקחה על בסיס של ידע סיני עתיק לטיפול באופן אופטימאלי עם צמחים יעודים המתאימים לאורח החיים המודרני (והמלחיץ) לטיפול במצבי לחץ וחרדה, לחוסר שקט נפשי, לחץ ומחנק בחזה

Air Supply מותרת לשימוש לאורך זמן ומהווה חלופה בטוחה להרגעת הגוף והנפש.


 


  
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק