פוריות הגבר


שיפור פוריות הגבר בשיטות ייחודיות וטבעיות
 

מרגישים כי זה הזמן להקים משפחה אך נתקלתם בקשיים עקב בעיה בפוריות הגבר? מעוניינים לשפר את איכות וספירת הזרע באמצעות שיטות טבעיות? הגעתם למקום הנכון! מרפאת הקיסר הצהוב מציעה לכם מגוון רחב של טיפולים לחיזוק הפוריות לגברים הנשענות על טיפולים טבעיים של הרפואה הסינית וצמחי מרפא.
 
מהן הבעיות בפוריות אצל גברים?

כיום שומעים על יותר ויותר זוגות שקשה להם להיכנס להריון ושיש להם בעיות פריון. בעיות פוריות זה מצב שכיח, לאחד מכל 6 זוגות יש בעיות להיכנס להריון בעקבות בעיה אצל אחד מבני הזוג. בבעיות הפוריות, השכיחות היא שווה בין גברים ונשים. אצל הגברים בעיות הפוריות יכולות להתבטא בשתי צורות: בעיות בספירת הזרע ובעיות באיכות הזרע.
 
ספירת זרע נמוכה, עד כמה צריך לספור?

רוב בעיות הפוריות אצל גברים נובעות מספירת זרע נמוכה. ישנם סיבות רבות שיכולות לגרום לספירת זרע נמוכה, כמו: בעיות גנטיות, זיהום באשכים, חשיפה לרעלים ולקרינה, בעיות הורמונאליות, תזונה לקויה, לבישת תחתונים צמודים חימום אזור האשכים ועוד.
 
איכות הזרע, מה זה אומר?

איכות הזרע זה מונח רחב. יש מספר גורמים שיכולים לפגוע באיכות הזרע ועל ידי כך לפגוע בפוריות הגבר, והן כוללות: בעיה בתנועתיות הזרע, צורה מעוותת של הזרע, אורך חיים קצר. הסיבות לפגיעה באיכות הזרע יכולות להיות גנטיות או פגיעה בשק האשכים ובאשכים.
 
האם ניתן לפתור ולרפא את בעיות בפוריות הגבר?

לפי הרפואה המערבית חלק מהגורמים לבעיות הפוריות של הגבר הן הפיכות ועם חלקן אין מה לעשות ולעזור. אך האם זה באמת כך?
בתקופה העתיקה, לקיסר הסיני היה חשוב להביא הרבה ילדים כדי להעצים את השושלת שלו ולכן הסינים דאגו לפתח פורמולות מצמחי מרפא שיעלו ויגבירו את הפוריות לגברים ולנשים. במרכז הקיסר הצהוב לקחו את הסודות הסינים לחיזוק הפריון ופיתחו מהם פורמולה ייחודית המורכבת מצמחי מרפא סינים. הפורמולה נקראת FertilOn והיא מגבירה את הפוריות גם אצל גברים וגם אצל נשים. פורמולת הפרטיל-און מכילה שילוב ייחודי של צמחי מרפא בלבד, ללא שום חומרים נוספים, אשר עוזרים לחזק את פוריות הגבר בתוך זמן קצר. הפורמולה גם משפרת את איכות הזרע וגם מעלה בצורה משמעותית את ספירת הזרע. הפורמולה FertilOn עוזרת גם במצבים הגרועים, שאין הרבה תיקווה.

מרפאת הקיסר הצהוב מתמחה בטיפול בעיות פוריות אצל גברים ואצל נשים. הרבה מאוד תינוקות הגיעו לעולם בזכות הקיסר הצהוב. בנוסף לפורמולה FertilOn, מרפאת הקיסר הצהוב מציעה גם טיפולים לחיזוק הפוריות. הטיפולים במרכז הקיסר הצהוב משלבים דיקור סיני, צמחי מרפא, טיפולי מגע שונים ומכשור טכנולוגי מתקדם שעוזר לחזק את הגוף ולעלות את הפוריות הגבר והאישה.
 
מתכננים הריון ורוצים למנוע בעיות? ספירת הזרע נמוכה? או אולי יש בעיה באיכות הזרע? מעוניינים לטפל בתחום פוריות הגבר אך אינכם יודעים לאן לפנות? הגעתם למקום הנכון! מרפאת הקיסר הצהוב תשמח לעזור לכם ולתמוך בכם לאורך כל הדרך. אתם מוזמנים ליצור קשר ואחד מצוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם.
 

 


 
 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק