פורמולה להפחתת משקל


כיצד מגיעים למשקל הרצוי באמצעות הרפואה הסינית?

כיום ישנם מכונים אלטרנטיביים רבים המציעים שיטות טיפול מגוונות למטופלים שלהם. אבל יש רק קיסר צהוב אחד. מרכז הקיסר הצהוב זוהי מרפאת מומחים סינית המציעה למטופלים מגוון שיטות טיפול המשלבות ומאגדות בתוכן, שיטות טיפול עתיקות יומין הלקוחות מהרפואה הסינית, ביחד עם שיטות טיפול מודרניות המתאימות לאדם המודרני.

כיצד מטפלים?

במרפאת הקיסר הצהוב
מתייחסים לאדם כמכלול שלם הכולל את ההיבט הפיזי, הרגשי והאנרגטי של האדם. בקיסר הצהוב לא מטפלים רק בסימפטומים אלא מנסים להתחקות אחר שורש ומקור הבעיה וזאת בניגוד לרפואה המערבית המתייחסת רק לסימפטומים. לפי הרפואה ההוליסטית, הגוף משפיע על הנפש וגם להיפך. כלומר גוף האדם הינו מכלול שלם וכך יש להתייחס אליו. הטיפול בקיסר הצהוב מתחיל בתשאול מקיף הכולל היסטוריה רפואית, התיק הרפואי המערבי הכולל בדיקות מעבדה, תרופות שלוקחים, צילומים שונים ועוד. על פי כל הנתונים הללו נקבעת תוכנית טיפול אישית ואסטרטגיית טיפול המתאימה לכל לקוח באופן פרטני. הטיפול מתבצע באמצעות טכניקות טיפול שונות: דיקור סיני, טיפול בצמחי מרפא, טווינא, עיסויים, שיאצו, וגם התאמת תזונה למטופל. כמו כן נעשה שימוש באלקטרודות, ניקוי רעלים, סאונות של צמחי מרפא, טיפולי אינפרא אדום, אוזון ועוד.

ישנם סיבות רבות לעליה במשקל כמו הריון, אכילה מופרזת ולא נכונה, חוסר פעילות גופנית, חוסר פעילות של בלוטת התריס, תרופות שונות, גיל ועוד. לא משנה מה הסיבה או מה המקור לעודף משקל, במרכז הקיסר הצהוב יש שיטת טיפול ייחודית אשר תביא אתכם למשקל הרצוי בצורה קלה, בריאה ומהירה. שיטת הטיפול במרכז עובד על חיזוק הגוף באופן כללי, חיזוק מערכת העיכול, הגברת קצב חילוף החומרים, הפחתת אחוזי השומן בגוף, צמצום היקפים, במיוחד במקומות הבעייתיים כמו בטן, ירכיים, תחת, ידיים ועוד. הטיפולים משלבים דיקור סיני, דיקור אוזניים, פורמולות מצמחי מרפא סינים, התאמת תזונה, ניקוי רעלים, טיפולי מגע ומכשור טכנולוגי מתקדם. כל מה שצריך על מנת להביא אתכם למשקל הרצוי ולגוף אליו אתם חולמים.

למרכז הקיסר הצהוב יש ליין שלם של פורמולות ייחודיות מצמחי מרפא סינים, אותם פיתח בועז ישעיהו המכונה "הקיסר הצהוב". אחת הפורמולות היא פורמולה להפחתת משקל הנקראת Extra Low.

פורמולה להפחתת משקל

EXTRA LOW היא פורמולה להפחתת משקל והרזיה בטוחה ובריאה. פורמולה להפחתת משקל זו, הינה שילוב ייחודי של צמחי מרפא סינים מבית הקיסר הצהוב. הפורמולה  מסייעת בתהליכי הרזיה, היא מפחיתה את התיאבון, תומכת בחיזוק הגוף ומגבירה את קצב חילוף החומרים. צמחי המרפא שבפורמולה משפרים את ספיגת הסוכרים והשומנים מהמזון, עוזרים בפירוק כולסטרול ומפחיתים את אחוזי השומן בגוף. Extra Low מסייעת לתהליכי העיכול, לספיגה ופירוק מהיר יותר של המזון, היא מונעת חסימות מזון וגם מפחיתה נפיחויות בבטן, וגזים לאחר הארוחות. הפורמולה להפחתת משקל היא  ערכת פטנט ייחודית מבית הקיסר הצהוב, והיא מגיעה עם מדבקות לדיקור עצמי המסייעות בהפחתת התיאבון ובהגברה של קצב חילוף החומרים.

בנוסף לשימוש כפורמולה להפחתת משקל, Extra Low מחזקת את מערכת העיכול ולכן היא טובה גם לאנשים הסובלים ממעי רגיז, גזים ונפיחות בבטן, עצירות. היא עוזרת במצבים של סכרת, גסטריטיס, כיב קיבה, בעיות של בלוטת התריס ועוד.

מחפשים פורמולה להפחתת משקל? רוצים לרזות בצורה מהירה אך גם בטוחה? התייאשתם מכל שיטות ההרזיה האחרות?
צרו עוד היום קשר עם מרפאת הקיסר הצהוב, ואנו נשמח לחזור אליכם בהקדם.

 

 


 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק