פורמולה להרזייה


במרכז המומחים של הקיסר הצהוב, קיימת מחלקה מיוחדת לדיאטה והרזיה. המרכז מטפל בשיטה ייחודית, שפותחה על ידי בועז ישעיהו, אשר מטרתה היא להביא את המטופל למשקל האופטימאלי שלו ובנוסף לעיצוב וחיטוב גופו. השאיפה והרצון של המרכז היא שכל מטופל ומטופלת יגיעו בסוף סדרת הטיפולים לגוף עליו חלמו ואותו תמיד רצו. במרכז הקיסר הצהוב משלבים טכניקות סיניות עתיקות יומין בד בבד עם טכניקות מודרניות ואת דרך הטיפול מתאימים לכל מטופל באופן אישי על פי הצרכים שלו.

כיצד מתבצע הטיפול?

הטיפולים במחלקת דיאטה והרזיה במרכז הקיסר הצהוב מביאים את המטופלים למצב בריאותי תקין, ירידה למשקל הרצוי, הצרת היקפים ועיצוב וחיטוב הגוף. הטיפולים משלווים טכניקות טיפול עתיקות של הרפואה הסינית ומכשור טכנולוגי מתקדם המבוסס על עקרונות הרפואה הסינית. והם כוללים דיקור סיני, דיקור אוזניים, פורמולת הרזייה מצמחי מרפא סינים, טיפולי מגע, התאמת תזונה, אלקטרודות להצרת היקפים, אולטרא סאונד, ניקוי רעלים ועוד. הטיפולים בקיסר הצהוב לא מתמקדים רק בהורדה במשקל, אלא גם בחיזוק הגוף ומערכת העיכול, חיזוק האנרגיה הכללית, חיזוק הנפש ועוד, לכל מטופל לפי מצב גופו על מנת שאחרי שהמשקל יורד יהיה אפשר לשמור עליו לאורך שנים.   

במרפאת הקיסר הצהוב כל מטופל זוכה ליחס ואבחון אישי. האבחון נעשה מצב גופו של המטופל, ההיסטוריה הרפואית שלו, הבעיות הרפואיות כיום והתרופות אותם הוא לוקח והכי חשוב המשקל אליו הוא שואף להגיע. בנוסף לכל אלו, לכל מטופל בונים מפה אסטרולוגית סינית אישי לפי תאריך הלידה שלו. לפי כל הנתונים הללו יוצרים תוכנית טיפול שלמה לכל אחד המותאמת לו בדיוק ואשר תביא אותו בצורה הטובה, היעילה והמהירה ביותר למשקל הרצוי.

מרכז הקיסר הצהוב משווק פורמולת הרזיה ייחודית, הנקראת Extra Low, אשר תסייע לכם לרדת במשקל. את הפורמולה פיתח בועז ישעיהו, מומחה בעל שם עולמי ברפואה סינית וצמחי מרפא. הפורמולה מורכבת מצמחי מרפא סינים בלבד. הפורמולה עוזרת להרזיה מהירה ויעילה וניתן לקחת אותה לבד ללא טיפולים במרפאה או בשילוב הטיפולים במרפאה. הפורמולה מגיעה ביחד עם מדבקות מחטים לדיקור עצמי בבית, שמסייעות לדיכוי תאבון והגברת חילוף החומרים.

פורמולת EXTRA LOW

פורמולת Extra Low היא פורמולה להרזיה ולדיאטה בטוחה ומהירה מבית הקיסר הצהוב. הפורמולה מורכבת מנוסחה ייחודית של צמחי מרפא סינים אשר מסייעים לתהליכי דיאטה והרזיה. Extra Low עוזרת להפחית את התיאבון, מגבירה את חילוף החומרים, משפרת את ספיגת השומנים והסוכר מהמזון, מפחיתה אחוזי שומן בגוף, עוזרת בפירוק הכולסטרול בדם והכי חשוב, הפורמולה מחזקת ומעלה את האנרגיה והויטליות בגוף על מנת שתרגישו חזקים ומלאי אנרגיה לאורך כל הדיאטה. הפורמולה מחזקת את מערכת העיכול ואת תפקודי הספיגה שלה והיא מפחיתה את תחושת הנפיחות בבטן, הגזים והעייפות אחרי האוכל.

רוצים לנסות את הפורמולה להרזיה מהירה ויעילה? מעוניינים להרזות בשיטה בריאה ובדוקה? מאסתם בעודף המשקל, במחסור באנרגיות ובגוף לא מעוצב ולא מחוטב? צרו עוד היום קשר עם מרכז הקיסר הצהוב, ואנו נחזור אליכם בהקדם עם הבטחה להרזיה מהירה ובריאה!

 


 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק