פורמולת Air supply


Air Supply היא פורמולה מצמחי מרפא סינים מבית הקיסר הצהוב העוזרת ומטפלת במצבי לחץ, מתח, דיכאון והתקפי חרדה. Air Supply היא פורמולה טבעית המהווה תחליף לתרופות נוגדות דיכאון וחרדה. Air Supply נותנת מענה למצבי הלחץ והמתח של החיים בעולם המודרני והיא נותנת מענה לבעיות של דיכאון והתקפי חרדה.


עודד, גיל 32: "מתקופת הצבא, בגיל 20, התחלתי להשתמש בכדורים בגלל התקפי חרדה שמהם סבלתי במהלך השירות הצבאי והתרופות גרמו לי להתקפי חרדה. שמעתי על חברת הקיסר הצהוב ושיש להם פתרונות טבעיים למצב שלי. הזמנתי את הפורמולה Air Supply והתחלתי להשתמש בה. בשנתיים האחרונות נגמלתי מהשימוש הקבוע בתרופות ואין לי התקפי חרדה בכלל. אני מרגיש שהתחלתי לחיות מחדש."


אלי, גיל 44: "הגעתי למרפאת הקיסר הצהוב לפני 3 שנים התקף חרדה שקיבלתי במשרד. הרופא והפסיכיאטר אמרו שזה מרוב לחץ ועומס בעבודה. לא רציתי להתחיל להשתמש בתרופות כימיות והרופא סיפר לי על מטופלת שלו שהתחילה להשתמש בפורמולה סינית להפגת מתחים.
קיבלתי מהרופא את הפרטים של המטופלת ודרכה הגעתי למוצר Air Supply של חברת הקיסר הצהוב. אני משתמש במוצר Air Supply כבר שנה וחודשיים ומאז לא חוויתי התקף חרדה נוסף. בנוסף אני ממשיך לעבוד כרגיל בצורה אינטנסיבית, אבל אני לא שום לחץ, זה כאילו למדתי להישאר רגוע, לא משנה מה קורה. Air Supply זה באמת מוצר שעובד."


שרון, גיל 39: "הגעתי לקיסר הצהוב לייעוץ בעקבות דיכאון, ממנו סבלתי מגיל 30. בגלל מצבי קיבלתי תרופות כמו לוריוון כדי לישון בלילה ורסיטל לשיפור מצב הרוח, אבל עדיין סבלתי מדיכאון. לפני 4 שנים בעקבות ייעוץ במרכז הקיסר הצהוב התחלתי להשתמש בשני מוצרים שלהם, Air Supply ן- Twilights אחת לטיפול בדיכאון והשנייה  לטיפול בבעיות השינה. תוך חודשיים הפסקתי להשתמש בתרופות הכימיות ועברתי להשתמש רק בפורמולות הצמחים. לפני שנתיים התחתנתי והיום אני בהריון. כל השינויים המשמעותיים בחיי קראו לאחר שהתחלתי להשתמש בפורמולות של הקיסר הצהוב. אני ממשיכה להשתמש בפורמולות ואני מרגישה שהם עוזרות לי ליהנות ולקבל יותר מהחיים."


אושר, גיל 24: "אני סטודנטית למשפטים ובגלל הלחץ בלימודים הפסקתי לישון בלילה והתחלתי להרגיש כל מיני תופעות מוזרות. הרופא אמר לי שזה התקף חרדה. חברה של אמא שלי הפנתה אותי למרפאת הקיסר הצהוב, שם עברתי מספר טיפולים בדיקור סיני אצל בועז ישעיהו אחד לחודש. בנוסף לדיקור קיבלתי את פורמולת הצמחים Air Supply. מאז ועד היום אני מרגישה מצוין, החרדות פסקו ואפילו אני לא נלחצת מהמבחנים ומקבלת דברים בקלות יותר, למרות שלא הייתי ככה בעבר."


שמרית, גיל 56: "הגעתי לפני 3 שנים למרפאת הקיסר הצהוב בגלל תופעות של חרדה והתקפי חרדה. התחלתי להשתמש במוצר סיני שנקרא Air Supply ומאז, כבר 3 שנים, אני מרגישה מצוין וכל התופעות של החרדה עברו."


רחל, גיל 63: "הגעתי למרפאת הקיסר הצהוב לפני 3 שנים, אחרי שהילדים עזבו את הבית. הייתי לבד ונכנסתי לדיכאון. ניסיתי תרופות של הרופא, אבל הגשתי שזה רק מחליש ומרדים אותי. הגעתי למרפאת הקיסר הצהוב דרך המלצה והתחלתי טיפול סיני בצמחים שנקראים Air Supply. תוך 3 חודשים חזרתי לעצמי ומאז אני ממשיכה להשתמש בצמחים של הקיסר הצהוב ומצב הרוח שלי בשמיים."


 

 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק