פורמולת Beautiful


Beautiful היא פורמולה ייחודית מבית הקיסר הצהוב, המורכבת מצמחי מרפא סינים. ביוטיפול מסייעת בעיכוב תהליכי ההזדקנות ותומכת בשימור והחייאת עור הפנים. הפורמולה עוזרת לטשטש קמטים ולהעלים כתמי פיגמנטציה, בנוסף היא ממצקת ומותחת את העור ומחזירה את הברק הטבעי לעור.  Beautiful הינה קוסמטיקה בלקיחה פנימית והיא מיועדת לטיפולי אנטי אייג'ינג. ניתן להשתמש בפורמולה כבר מגיל מוקדם על מנת להשיג תוצאות מקסימאליות של שימור עור הפנים והאטת ההזדקנות ובגיל המבוגר יותר הפורמולה עוזרת לנו לחזור אחורה בזמן.


שיר, גיל 31: "נחשפתי לראשונה לפורמולה Beautiful שעברתי טיפולי קוסמטיקה סינית במרפאת הקיסר הצהוב אצל בועז ישעיהו. מאז שהתחלתי את הטיפולים ועד היום אני נוטלת את פורמולת ביוטיפול באדיקות לפי ההנחיות שקיבלתי במרפאת הקיסר הצהוב. אני יכולה להגיד בפה מלא שכל החברות שלי בנות גילי מזריקות בוטוקס וחומצה אילרונית ולעומתם אני נראית צעירה וקורנת יותר באופן טבעי בזכות הקיסר הצהוב."


ורד, גיל 45: "אני משתמשת בפורמולת ביוטיפול של הקיסר הצהוב כבר למעלה מעשר שנים. אני מרגישה צעירה וויטלית, עור הפנים שלי אלסטי ואני מקבלת מחזור סדיר כמו בגיל 20. אני מרגישה שלא ניתן להזדקן אם לוקחים את Beautiful."


ירון, גיל 37: "הגעתי למרכז הקיסר הצהוב בגלל תופעות של עייפות וחוסר אנרגיה. לאחר מספר טיפולים הרגשתי לראשונה את השפעות הקסם של הדיקור הסיני שעשה לי בועז ישעיהו. לאחר מספר טיפולים גיליתי את הטיפולים הנוספים שעושים במרפאה והחלטתי להתחיל טיפולי אנטי אייג'ינג. כחלק מטיפולי האנטי אייג'ינג קיבלתי טבליות פולן דבורים ואת הפורמולה Beautiful. אחרי מספר חודשים חברי וחברותי שאלו אותי מה קורה לי ואיך זה שאני נראה כל כך טוב, כמו בתקופת הלימודים באוניברסיטה. ומאז לא רק שאני נוטל את הפורמולה, אלא שכל חברי נוטלים את Beautiful באדיקות."


יהודה, גיל 60: "הגעתי למרפאת הקיסר הצהוב בעקבות אובדן לאחר שנים של לחימה במחלה קשה. נותרתי לבד וסבלתי מדיכאון קליני בגיל 50. מחבר שמעתי על מרפאת הקיסר הצהוב ושיש שם מטפל סיני שקוראים לו בועז ישעיהו ושהוא עוזר לאנשים במצבי. אחרי 4 מפגשים במרפאה חזרתי לעצמי  ותוך שנה הכרתי את האישה שאיתה אני חי היום. היות והיא צעירה ממני ב- 13 שנה, הסוד שלי זה שהתחלתי טיפולי אנטי אייג'ינג והאטת ההזדקנות המשלבים את הפורמולה Beautiful. הפורמולה מחוללת פלאים, לא רק שאני נראה צעיר, אני גם מרגיש ומתפקד כמו בחור בין 40 ואני בטוח שלעולם לא אפסיק להשתמש במוצרי הקיסר הצהוב."


אירה, גיל 49: "אני תמיד הייתי הבחורה הכי חיננית ויפה מבין חברותי. בקוסמטיקה אף פעם לא השתמשתי ואני לא מאמינה בקרמים וכאלה. הגעתי בגיל 42 לקיסר הצהוב והתחלתי להשתמש בפורמולה Beautiful של המרכז. בהתחלה לא האמנתי שזה יעשה משהו, אבל הרבה מחברותי אמרו לי שעור הפנים שלי נראה מצוין ושאין לי קמטי הבעה, הפנים נראות כאילו עברתי הזרקות. חוץ מזה שמצב עור הפנים השתנה, אני מרגישה צעירה יותר ואני לא סובלת מגלי חום ותופעות של גיל המעבר למרות שהמחזור החודשי פסק לי לפני שנה."


זיוה , גיל 58: "אני הגעתי לקיסר הצהוב בגלל שחברותי הקרובות עשו בגיל 50 ניתוחי פנים. לאחר מספר שנים הם שמעו על הרפואה הסינית ולאט לאט בין החברות עבר הסוד על טיפולי האנטי אייג'ינג והאטת ההזדקנות במרפאת הקיסר הצהוב. אני הגעתי לראשונה למרכז בגיל 53 לטיפולי האנטי אייג'ינג ואני יכולה להמליץ לכל אישה לקראת גיל המעבר או כאשר מתחילים להרגיש קצת את גיל ההזדקנות , להתחיל לקחת את הפורמולה הסינית Beautiful ולהראות ולהרגיש צעירות."


שרה, גיל 67: "בגילי כבר לא עושים ניתוחי פנים אז חיפשתי חלופה טבעית וללא סיכונים מיותרים וגיליתי את הטיפול להאטת ההזדקנות של הרפואה הסינית בקיסר הצהוב. התחלתי להשתמש בפורמולה ביוטיפול ולאחר שנה הבנות שלי התחילו לקנאות בי על השינוי שחל בעור הפנים שלי. היום שאני אוספת את הנכדות מהגן שואלים אותי אם הן בנותיי ואני מחייכת. אני מרגישה חזקה ואנרגטית ורופא המשפחה שלי אומר שצריך למסגר את בדיקות הדם שלי ולתלות אותן על הקיר. כל זה תודות לפלאי הקיסר הצהוב, למרפאה ולכל המטפלים שם."


 

 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק