פורמולת Compain


ComPain הינה פורמולה מצמחי מרפא סינים המסייעת בטיפול בכל סוגי הכאבים ותופעות קדם ווסתיות. ComPain הינו מוצר טבעי שפותח על ידי חברת הקיסר הצהוב לטיפול ושיכוך כאבים כמו כאב ראש, מיגרנות, כאבי מחזור ולטיפול ומניעת תופעות קדם וסתיות. הפורמולה מומלצת לשימוש במקום תרופות משככות כאב והיא אינה ממכרת. ניתן להשתמש בפורמולה באופן קבוע למניעה וגם כשימוש נקודתי ברגע שיש כאב.


ניצה, גיל 46: "אני סבלתי שנה מכאבי ראש ומיגרנות בצד ימין של הראש. קיבלתי הרבה תרופות כימיות החל מאקמול ואופטלגין, עד לתרופות כמו רילרט וריזלט. חברה סיפרה לי על הפורמולה ComPain ומאז שהיא משתמשת בה היא לא לוקחת תרופות נגד כאבים. התחלתי להשתמש במוצר ואני יכולה להעיד שלאחר 4 שבועות הפסיקו לי המיגרנות וכבר 3 שנים אני מסתובבת כאדם מאושר ללא כאבים וללא תרופות כימיות."


לורה, גיל 26: "אני הגעתי לייעוץ בקיסר הצהוב בגלל כאבי ראש שהחלו בתקופת הצבא, שם ישבתי שעות מול מחשב. כאבי הראש לפעמים נמשכו ימים שלמים. מאז שהתחלתי להשתמש ב- ComPain אין לי כמעט כאבי ראש ובמקרים שיש לי פתאום כאב ראש אני לוקחת עוד מנה של הפורמולה והכאב עובר במהירות. אני ממליצה בחום לכולם."


ישראלה, גיל 34: "הגעתי לקיסר הצהוב בגלל בעלי, שהתלונן שאני לא נמצאת איתו שבועיים בכל חודש בגלל המחזור החודשי. אני סבלתי מתופעות של PMS קשות וכאבי מחזור בבטן ובגב ואפילו כאבי ראש בזמן הוסת. אמא שלי הייתה מטופלת במרפאת הקיסר הצהוב לפני מספר שנים והיא הפנתה אותי לטיפול. התחלתי להשתמש ב- ComPain ברצף כל יום במשך חודשיים ואחרי חודשיים לקחתי את הכדורים רק שבוע לפני הוסת ובזמן הוסת. מאז החיים הזוגיים שלי השתנו וגם מצבי הבריאותי והנפשי ואני לא סובלת יותר מ- PMS וכאבים אחרים."


הלן, גיל 53: "סבלתי שנים ממיגרנה קלאסית ולפני 3 שנים הגעתי לייעוץ במרפאת הקיסר הצהוב. בועז ישעיהו המליץ לי על שימוש בפורמולה ComPain למניעת המיגרנות וכאבי הראש ומאז אני מרגישה מצוין ולא סובלת יותר מהתקפי מיגרנה והקאות שהיו מלווים את ההתקפים. שאני מרגישה שעומד להתחיל התקף מיגרנה, אני פשוט נוטלת את ה- ComPain והתופעות מפסיקות מיד."


שיר-אל, גיל 22: "הגעתי לייעוץ בקיסר הצהוב בגלל בעיות של מחזור לא סדיר וכאבי ראש בזמן הוסת. לאחר אבחנה נתנו לי את התוסף תזונה ComPain. מאז לא רק שהמחזור החודשי שלי סדיר ללא גלולות, אלא גם עברו לי כאבי הראש לגמרי והיום אני נוטלת באופן קבוע את ComPain כל בוקר ונגמרו לי הבעיות.
"
 


 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק