פורמולת Extra Low


ExtraLow היא פורמות הרזיה מבית הקיסר הצהוב המכילה צמחי מרפא סינים. הפורמולה מדכאת את התיאבון ומגבירה את קצב חילוף החומרים. ExtraLow מסייעת בתהליכי דיאטה והרזיה ועוזרת לירידה מהירה במשקל. הפורמולה מגיעה עם ערכת מתנה של מדבקות של מחטים סיניות לגוף אשר מסייעות בדיכוי התיאבון והגברת חילוף החומרים לשימוש ביתי.


אורלי, גיל 25: "רציתי לרזות מהר והגעתי לייעוץ במרכז הקיסר הצהוב. התחלתי להשתמש בפורמולה ExtraLow ועשיתי את הדיאטה לניקוי רעלים של הקיסר הצהוב. כבר ב- 5 ימים הראשונים ירדתי 4 ק"ג ואחרי 3 חודשים הורדתי 12 ק"ג. מאז אני ממשיכה להשתמש בפורמולה כבר שנתיים ולא עולה במשקל אפילו שחזרתי לאכול כמעט כמו שאכלתי לפני הדיאטה. כמובן שאימצתי לחיי את שיטת התזונה של הקיסר הצהוב ואת הפורמולה ExtraLow."


עדנה, גיל 61: "תמיד סבלתי מעודף משקל ועם השנים התחילו אצלי בעיות ברכיים וגב תחתון. הרופאים לא הסכימו לעשות לי ניתוח בגלל שהייתי במשקל של 115 ק"ג. התחלתי בדיאטה לפי שיטת הקיסר הצהוב בשילוב פורמולת הצמחים ExtraLow ושילוב של טיפולים של רפואה סינית במרפאת הקיסר הצהוב לסיוע בדיאטה וגם לטפל בבעיות הברכיים והגב. בתוך שנתיים הורדתי 40 ק"ג ממשקל גופי ואני שומרת על המשקל שאליו הגעתי כבר 3 שנים, בנוסף הכאבים בברכיים ובגב נעלמו. אני רוצה להודות לבועז ישעיהו ולצוות המטפלים במרכז וכמובן לפורמולת הצמחים ExtraLow שהצליחו להוריד אותי במשקל אחרי שנים של ניסיונות."


אביטל, גיל 31: "הוספתי לעצמי 9 ק"ג אחרי הלידה השנייה שלי ולא הצלחתי להוריד אותם על אף דיאטות והתעמלות שעשיתי בחדר כושר. התחלתי בטיפול עם המוצר ExtraLow של הקיסר הצהוב לזירוז תהליכי הדיאטה. בייעוץ שקיבלתי בטלפון אמרו לי שזה יכול להמשיך עם הדיאטה והאימונים ומה שאני צריכה לעשות זה לקחת את הפורמולה בלי כל שינויים נוספים. ירדתי את ה- 9 ק"ג העודפים שלי במהלך 5 חודשים ואני כבר יודעת מה אני עושה אחרי ההיריון הבא."


גלעד, גיל 59: "עברתי התקף לב ואני חולה סכרת מגיל 51 והרופאים אמרו לי שזה בגלל משקל עודף. ניסיתי עשרות שיטות וסוגים של דיאטות והם לא הועילו. חברה סיפרה לי שהיא וכל חברותיה רזו בשיטת הקיסר הצהוב. הגעתי לייעוץ במרפאת הקיסר הצהוב וקיבלתי 4 טיפולים בדיקור סיני ופורמולה של צמחי מרפא הנקראת ExtraLow. מאז שהתחלתי את הטיפולים, רמת הסוכר שלי ירדה תוך מספר שבועות והרגשתי שזה בעקבות השימוש ב- ExtraLow כי לא עשיתי שום דבר אחר. היום, אחרי שנתיים של שימוש בפורמולה ירדתי 25 ק"ג ואני מתאמן בחדר כושר. אימצתי מספר עקרונות בסיסיות משיטת התזונה של הקיסר הצהוב ורמות הסוכר שלי נשמרות נמוכות, גם בלי לקחת תרופות."


עדן, גיל 16: "מגיל מוקדם אמא שלי אמרה לי שאני צריכה לשמור על התזונה כדי לא לעלות במשקל. באמת הייתי ילדה גדולה, אבל מאז שהתחלתי להשתמש ב- ExtraLow אני פחות רעבה ואין לי חשק לממתקים. ירדתי במשקל ואני אפילו לומדת ריקוד מודרני."


שני, גיל 27: "אני אכלתי הרבה כל החיים וכדי לשמור על משקל תקין הקאתי לפעמים את האוכל ואחרי מספר שנים התחלתי להשתמש בכדורי לקסדין כדי להוריד את המשקל, כי באוכל לא יכולתי לשלוט. התחלתי לפני 3 שנים להשתמש במוצר שנקרא ExtraLow וכבר מהרגע הראשון הפסקו לי בולמוסי הרעב והתחלתי להוריד במשקל.
תוך כמה חודשים נגמלתי מכדורי הלקסדין וההקאות ומאז אני משתמשת רק בצמחי המרפא של הקיסר הצהוב ומרגישה שבפעם הראשונה שאני שולטת באוכל ולא האוכל שולט בי."


אורטל, גיל 43: "גיליתי את הפורמולה ExtraLow של הקיסר הצהוב אחרי שבמשך שנים עשיתי דיאטות שבהם רזיתי והשמנתי כמו יויו עד שפתאום הפסקתי להרזות ונשארתי גדולה. ב- 3 שנים האחרונות אני משתמשת ב- ExtraLow ושומרת על המשקל הכי נמוך שהייתי בחיי.
"


 

 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק