פורמולת Fertilon


Fertilon היא פורמולה לחיזוק הפוריות וסיוע להריון בריא. פרטילון הינה פורמולה מצמחי מרפא סינים אשר ידועים, עוד בתקופה העתיקה, ביכולת שלהם לחזק ולשמור פוריות גם לגילאים מאוחרים. Fertilon היא פורמולה ייחודית פרי פיתוח של חברת הקיסר הצהוב והיא מסייעת לשיפור הפוריות אצל נשים ואצל גברים. לנשים הפורמולה מתאימה גם לנטילה במהלך ההיריון כדי לחזק את האנרגיה והתפתחות תקינה של ההיריון ומגבירה חלב בתקופת ההנקה.


אוהד (גיל 41) והילה (גיל 37): הם החליטו לנסות להיכנס להיריון ולאחר תקופה שהם לא הצליחו הם נבדקו אצל רופא. אצל הילה הכול היה נראה תקין ולאוהד הייתה בעיה בספירת הזרע. הם התחילו טיפולי הזרעה ולאחר מכן הם התחילו טיפולים בהורמונים והפריה (IVF). לאחר 2 טיפולים הם שמעו מזוג חברים על מישהי שבגיל 42 נכנסה להריון בזכות מרפאת הקיסר הצהוב. הם הגיעו למרפאה ולאחר ייעוץ קיבלו שניהם את הפורמולה Fertilon לשיפור הפוריות. לאחר 5 חודשים הילה נכנסה להריון באופן טבעי. אוהד מספר "אשתי אמרה לי, מעניין מה קרה לספירת הזרע שלך, אז עשיתי בדיקה בשביל להבין את הנס. הבדיקה הראתה שהכול תקין. הרופא שלנו גם היה מופתע ואמר שזה קסם סיני שהוא לא מכיר".


אושרה, גיל 38: "החלטתי להיכנס להריון בתור אם חד הורית, טיפולי ההזרעה לא הצליחו וההורמונים לא עשו לי טוב מבחינה נפשית. הייתי כבר בגיל 37 שהגעתי למרפאת הקיסר הצהוב וקיבלתי טיפול בצמחי מרפא סינים בלבד, משום שאני גרה בצפון הארץ ולא הייתה לי אפשרות להגיע לאזור המרכז כדי לקבל טיפולי דיקור. אחרי 4 חודשים נכנסתי להריון והיום אני כבר בסוף חודש שמיני. בזכות Fertilon אני עשיתי את טיפולי ההזרעה ללא הורמונים בכלל ונקלטתי בניסיון החוזר הראשון."


אבי (גיל 35) וסיגל (גיל 33): "ניסינו להיכנס להריון מספר פעמים, אך לא הצלחנו להיקלט בקלות וכאשר הצלחנו להיכנס להריון, אז ההיריון לא החזיק יותר מהשבוע ה- 10. עשינו בדיקות וגילינו שבדיקת הזרע שלי הייתה בינונית ולסיגל הייתה כנראה בעיית קרישה או קושי להחזיק הריונות. התחלנו לקחת את פורמולת Fertilon של חברת הקיסר הצהוב ותוך חודשיים נכנסנו להריון. בועז ישעיהו אמר לסיגל שהיא צריכה להמשיך עם הפורמולה בזמן ההיריון. ילדנו את אור אחרי 9 חודשים והיום סיגל כבר בהריון נוסף והכול תודות לפרטילון ולמרפאת הקיסר הצהוב."


 

 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק