פורמולת Forever Woman


Forever Woman היא פורמולה מצמחי מרפא סינים של חברת הקיסר הצהוב העוזרת ומטפלת בתופעות גיל המעבר והאטת ההזדקנות. Forever Woman היא פורמולה טבעית שמכילה צמחי מרפא סינים ואבקת פנינים ותפקידה לשמר את הנעורים אצל נשים. הפורמולה מטפלת בסימפטומים של גיל המעבר כמו גלי חום, הזעות, בעיות שינה, חוסר סבלנות, ירידה בחשק המיני, תופעות של יובש ואיבוד הויטליות של הגוף בעקבות הירידה בהורמון האסטרוגן. Forever Woman ניתנת לנשים בטיפולים לשיקום וחידוש הגוף, היא עוזרת לשמר את המחזור כדי שיפסיק בגיל מאוחר יותר ולכן מומלץ להתחיל לקחת אותה משנות ה- 40 לחיים. בשימוש קבוע הפורמולה מונעת את תופעות גיל הבלות ושומרת את הגוף צעיר ואת עור הפנים מתוח מבריק ורענן.


דורית, גיל 55: "התחלתי להשתמש בפורמולה Forever Woman של הקיסר הצהוב בגיל 48 שהמחזור החודשי התחיל לשחק ולהופיע רק אחת למספר חודשים. לאחר חודשיים של שימוש בפורמולה התחלתי לקבל מחזור סדיר וזה נמשך כך עד גיל 54 שאז הוא פסק. אני יכולה לומר שאני לא יודעת מה זה תופעות של גיל המעבר ולכל חברה שמוציאה מניפה לידי ואומרת שחם לה, אני מפנה אותה למרכז הקיסר הצהוב כדי שתיקח את Forever Woman."


אלונה, גיל 65: "במשך 8 שנים, מגיל 50, קיבלתי הורמונים. הרופא אמר לי שאני צריכה להפסיק להשתמש בהם. כאשר הפסקתי את השימוש בהורמונים התחילו אצלי תופעות גיל המעבר מחדש וסבלתי מגלי חום והזעות כל היום וכל הלילה והרגשתי ממש אבודה. אז גיליתי את הטיפול בפורמולת צמחי המרפא Forever Woman של הקיסר הצהוב ומאז אני חייה אחרת בלי כל התופעות, אפילו שאני לא משתמשת בהורמונים. חבל לי שלא גיליתי את Forever Woman לפני שנים, כאשר הפסיק לי המחזור החודשי."


שני, גיל 48: "אצלי גיל המעבר התחיל מוקדם ולא יכולתי להשתמש בהורמונים בגלל שיש לי גן של מחלת הסרטן. איבדתי את המחזור החודשי כבר בגיל 41 ואחרי שנתיים שמעתי מחברות על המוצרים של חברת הקיסר הצהוב לגיל במעבר והאטת ההזדקנות. לאחר יעוץ עם בועז ישעיהו ובדיקה של מצבי הבריאותי, קיבלתי פורמולה שנקראת Forever Woman. בשלב הראשון הפורמולה עזרה לי לגלי החום מהם סבלתי ואחרי חצי שנה קרה נס נוסף והמחזור חודשי חזר. אני עדיין מקבלת מחזור עד היום ובנוסף בבדיקה של צפיפות העצם ראו שמצבי השתפר. נשאר לי רק לומר שאני ממליצה בחום לכולן לקחת את הפורמולה Forever Woman."


חוה, גיל 60: "בגיל 54 קיבלתי סרטן השד ונאלצתי לעבור טיפולים במשך שנה. לאחר שהחלמתי התחלתי לקבל תרופות אנטי הורמונים שנקראת טמוקסי. לאחר 3 חודשים התחלתי לסבול מתופעות של גיל המעבר בצורה הרבה יותר חזקה מהזמן שבו פסק לי המחזור בגיל 50. שמעתי מחברה על תוספי המזון של חברת הקיסר הצהוב וקיבלתי אישור מהרופא שלי לנסות אותם משום שלא יכולתי להפסיק את השימוש בטמוקסי, שתופעות הלוואי שלו זה גלי חום והזעות. התחלתי טיפול בתוסף התזונה Forever Woman ומאז אני מרגישה מצוין, גלי החום פסקו וחזרתי לישון בלילה כמו תינוק."


שגית, גיל 57: "הגעתי לקיסר הצהוב לפני שנתיים לייעוץ, משום שתופעות גיל המעבר לא פסקו אצלי ובמשך 4 שנים, מגיל 53, סבלתי מגלי חום, הזעות ספונטניות ויובש וגינאלי. חברה המליצה לי להשתמש ב- Forever Woman, היא סיפרה שהיא התחילה לקחת את הפורמולה כדי לחזק את הגוף והעצמות כחלק מטיפולי האנטי אייג'ינג שהיא עשתה. אני התחלתי להשתמש ב- Forever Woman ומאז כבר שנתיים אני מרגישה שהתופעות הקשות עזבו אותי והגוף שלו חזר לעצמו."


עדנה, גיל 45: "התחלתי להשתמש ב- Forever Woman של הקיסר הצהוב ובעקבות זאת המחזור שלי חזר להיות תקין ושופע ובגיל 42 נכנסתי להריון באופן טבעי, אחרי שהגניקולוג אמר לי סיכוי משום שההורמונים שלי לא מאוזנים. מאז אני משתמשת בפורמולה שנתנה לי את נדב, הילד השלישי שלי ובנוסף הפורמולה הזאת היא גם סוד היופי שלי."


שושי, גיל 59: "אני וחברותי מטופלות במרפאת הקיסר הצהוב בטיפולי יופי ואנטי אייג'ינג. כבר 8 שנים אני מקבלת את הפורמולה Forever Woman להאטת ההזדקנות ולא רק שלא הרגשתי את תופעות גיל המעבר, אלא שעור הפנים שלי נשאר יפה ומתוח בלי שום ניתוחים. אני מרגישה שהפורמולה של הקיסר הצהוב החזירה לי את הגוף לחיים.
"


 

 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק