פורמולת Moon Walk


Moon walk  הינה פורמולה של חברת הקיסר הצהוב העשויה מצמחי מרפא סינים המסייעת בטיפול בבעיות אורתופדיות וכאבים ראומטיים. Moon walk  עוזרת לבעיות ומחלות כמו: דלקות פרקים, פריצת דיסק, כאבים בעצב אסיאתי, כאבי ברכיים, בעיית מיניסקוסים, טניס אלבו או כתף קפואה ועוד. הפורמולה עשוייה מחומרים טבעיים בלבד והיא מהווה חלופה בטוחה לתרופות כימיות המטפלות בדלקות והפחתות כאבים.


אבי, גיל 29: "לפני חצי שנה נתפס לי הגב. עברתי בדיקת סיטי שהראו שיש לי פריצת דיסק. הרופאים אמרו לי שאני צריך לעבור ניתוח בגב והם הפציצו אותי בתרופות כימיות. שמעתי מחבר שהייתה לו אותה בעיה כמוני והוא עבר טיפולים בקיסר הצהוב ברפואה סינית. כשצלצלתי לא יכולתי לזוז והחבר'ה הנחמדים שם שלחו לי הביתה עם שליח את הפורמולה moon walk תוך שבוע יכולתי להגיע בכוחות עצמי למרפאה וההקרנות לרגל פחתו. אחרי שלושה חודשים חזרתי לתפקוד מלא ללא כאבי גב בלי קושי בהליכה."


שרונה, גיל 35: "מאז הלידות התחילו לי כאבי גב. עשיתי זריקות קורטיזון כל 3-4 חודשים בגלל הדלקות שהיו לי ולא הייתי מסוגלת ללכת. כבר שנתיים אני משתמשת בפורמולה moon walk של הקיסר הצהוב מאז נגמרו לי כאבי הגב."


סיגל, גיל 50: "אני סובלת כבר 15 שנה מדלקת פרקים RA, לפני 5 שנים גיליתי את פלאי הרפואה הסינית במרפאת הקיסר הצהוב והתחלתי טיפול במחטים לשיקום הגוף. לאחר חצי שנה הפסקתי עם הטיפולים המערביים והסתמכתי רק על הטיפולים ברפואה הסינית וכמובן על פורמולת moon walk לטיפול במצבים דלקתיים.
בבדיקת הדם שלי נוצר שיפור בשקיעת הדם וסימני הדלקת ירדו. הרופא שלי אומר שאני ברמיסיה מהמחלה ואני כבר 5 שנים ללא דלקת פרקים בזכות הטיפולים בקיסר הצהוב ופורמולת הצמחים moon walk. אני מאושרת ומודה על העזרה וההצלה."


טל, גיל 38: "אני מתכנת מחשבים ויושב 14 שעות ביום מול מחשב. גיליתי את הפורמולה הסינית moon walk באחד מהחיפושים שלי ברשת והחלטתי לנסות, כי אולי זה יעזור לי בבעיה שאני סובל ממנה שנים. יש לי CTS, סינדרום התעלות הקרפליות, בכפות הידיים, זה אומר כאבים וזרמים באצבעות ותחושת הירדמות. מאז שאני משתמש בפורמולה moon walk אני יכול לעבוד בלי כאבים וכבר שנה וחצי לא נרדמו לי הידיים בלילה."


רוני, גיל 66: "אני הייתי מועמדת לניתוח החלפת מפרק בברך ימין ואוטורוסקופיה בברך שמאל. קיבלתי המלצה מחברה שהיא מטפלת ברפואה סינית ללכת לייעוץ במרפאת הקיסר הצהוב. קיבלתי מספר פורמולות של צמחי מרפא סינים ולבסוף המשכתי להשתמש רק בפורמולהmoon walk שהיא לשיקום במצבים אורתופדיים. תוך חודש מתחילת השימוש הנפיחות בברכיים ירדה ובשנתיים האחרונות אני כבר מצליחה לעלות במדרגות הביתה ואין לי כאבים. אני פשוט לא יודעת איך לתאר את השמחה הזאת."


גרשון, גיל 54: "יש לי פריצת דיסק בצוואר והרופאים אמרו לי שבגלל שיש לי זרמים לידיים ודלקות כרוניות צריך לנתח אותי, אבל בגלל המיקום של פריצת הדיסק בצוואר זה עלול להיות מסוכן. הייתי מוכן לנסות הכול והגעתי ליעוץ במרפאת הקיסר הצהוב. עברתי טיפולים במחלקת האורתופדיה והכאב במרפאה וקיבלתי באופן קבוע את פורמולת הצמחים שנקראת moon walk. הפורמולה שינתה לי את החיים, תוך חצי שנה עברו לי לחלוטין כאבי הצוואר והתופעות של הזרמים בידיים וכאבי הראש שהיו בעקבות פריצת הדיסק פסקו."


הדר, גיל 17: "אני ספורטאית מצטיינת  ואני סבלתי מנקעים ברגליים בגלל ספורט וריקודי בלט. המדריכה שלי סיפרה לי שהרבה ספורטאים ואתלטים משתמשים בפורמולה Moon Walk כדי למנוע כאבים במפרקים ודלקות חוזרות. החלטתי לנסות ומאז שאני משתמשת ב- moon walk אני מרגישה מצוין והגמישות חזרה אליי. בנוסף אני לא מרגישה כאבים בסוף אימון או ריקוד."

 


 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק