צמחי מרפא מערביים


עם השנים אנו צופים במגמה ברורה, יותר ויותר אנשים מחפשים מזור לבעיותיהם ותחלואיהם באמצעות שימוש בצמחי מרפא, ועל הדרך הם זונחים את התרופות הקונבנציונאליות המכילות כימיקלים וטומנות בחובן הרבה מאוד תופעות לוואי. צמחי המרפא הוכיחו את עצמם, הם מסייעים לטיפול במגוון רב של בעיות וישנן תוצאות מוכחות בשטח.

כיצד זה התחיל?

לכל עם פולקלור משלו, חלק מאותו פולקלור הוא עולם הרפואה. עוד משחר הימים נהגו בני האדם לעשות שימוש בתרופות על ידי נטילת צמחי מרפא, הם הכירו הרבה מאוד סוגים של צמחים שאנו כיום לא מכירים. צמחי מרפא מערביים, כוחם הוא רב בטיפול במחלות שונות. צמחים מערביים, הם בעצם אוצרות טבע אותם האדמה הטובה ברוב חוכמתה מורישה לנו כל העת. גם מדינת ישראל בורכה במינים שונים של צמחי מרפא מערביים, בהם ניתן לעשות שימוש למטרות בריאותיות, למעשה זהו ניצול נכון של הטבע

אילו חומרים מכילים צמחי מרפא?

צמחים מערביים, מכילים מגוון חומרים המסייעים לטיפול בשלל מחלות: אלקלואידים, שמנים נדיפים, אסטרוגן, ספונינים, פלבנואידים, אנזימים וחומצות אמינות. צמחי מרפא מערביים, משמשים למגוון רב של מחלות ותחלואים מהם סובלים הן ילדים והן מבוגרים. צמחים מערביים, מכילים חומרים פעילים, והיתרון החשוב הנעוץ בנטילת צמחי מרפא מערביים, הוא הטיפול בשורש הבעיה ולא רק בסימפטומים. זהו ההבדל העיקרי בין הרפואה האלטרנטיבית, לבין הרפואה הקונבנציונאלית המתייחסת אך ורק לסימפטומים ולא לגורם הבעיה. הרפואה האלטרנטיבית, במקרה זה הרפואה הסינית, היא רפואה הוליסטית המתייחסת לאדם כמכלול שלם של נפש וגוף. צמחים מערביים, יוצרים הרמוניה על ידי הטיפול בהם.

מניעת מחלות

רפואה סינית מעצם מהותה עוסקת במניעת מחלות, זהו המתווה לאורח חיים בריא, אנו מתכוונים לצמצום סיכונים. צמחי מרפא מערביים, כוחם טמון בעובדה שהם גם מונעים מחלות, ולכן ניתן ליטול אותם לא רק בעת שאתם נמצאים בעיצומה של המחלה, אלא ליטול אותם על בסיס שגרה על מנת למנוע מחלות. צמחי מרפא מערביים, מביאים להרמוניה ולאיזון הכה נחוצים לבריאות שלנו. על מה משפיעים צמחים מערביים? ובכן הרשימה היא ארוכה: הם מחזקים את האנרגיה, מחזקים את המערכת החיסונית, הם מהווים טיפול מצוין נגד בחילות והקאות, הם נוגדי דלקת, מפוררים אבנים בדרכי השתן, הם נוגדים חיידקים, הם מעוררים חשק מיני, מטהרים דם, סופחים גזים, מסייעים למערכת העיכול, משתנים, מסייעים לאיזון ולמערכת ההורמונאלית, הם משרים תחושה של רוגע ולכן הם כה חיוניים למי שסובל מסטרס נפשי, הם מחזקים את מערכת החיסון, מגבירים חלב אם ועוד ועוד.

חברת הקיסר הצהוב, בראשותו של בועז ישעיהו, פיתחה והשיקה ליין שלם של פורמולות העשויות מצמחי מרפא. ייחודיות פורמולות אלו זה שהן מכילות אך ורק צמחי מרפא ללא שום תוספת של חומרים אחרים וכימיקלים. הפורמולות של הקיסר הצהוב מיועדות לטיפול  במגוון רחב של מחלות ובעיות רפואיות החל משיכוך כאבים וטיפול בדלקות ובעיות אורטופדיות, דרך חיזוק הפוריות, טיפול בדיכאון וחרדה ובעיות שינה ועד לטיפולי דיאטה והרזיה, טיפול בתופעות גיל המעבר וטיפולי קוסמטיקה טבעית בלקיחה פנימית. צמחי המרפא של הקיסר הצהוב מיוצרים באיכות הגבוה ביותר והם באישור משרד הבריאות.

רוצים למנוע מחלות? לא מוצאים מזור למחלה שלכם? רוצים לטפל בעצמכם בדרך טבעית? צרו עוד היום קשר עם מרכז הקיסר הצהוב, מומחים לרפואה סינית מודרנית. אנו כאן על מנת לסייע ולהתאים לכם את צמחי המרפא הטובים והמדויקים ביותר עבורכם.


 

 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק