קושי בשינה והרדמות


כאשר אדם מגיע לטיפול ברפואה סינית, אחת השאלות החשובות שהוא נשאל היא השינה שלו. הרפואה הסינית מתייחסת בצורה רצינית לאיכות השינה, כיוון שזו משפיע על בריאות האדם.
 
הטיפול באדם הסובל מבעיות שונות הקשורות בשינה: כגון קושי רב להירדם, יקיצות מרובות במהלך השינה, חלומות קשים המטרידים הגורמים ליקיצות אלו וכן קושי רב ביקיצה (הרי הכי כיף לישון עוד כמה דקות בבוקר ובמיוחד לאחר שלא ישנת טוב בלילה), בעזרת הרפואה הסינית אינו מסובך כלל וכלל.

אז איך אפשר לטפל בבעיה זו?

ובכן לעיתים חלק מהטיפול יכול להיות תלוי בנו, כלומר איך אני גורם לכך שאירדם, אשן ואקיץ טוב יותר? האמת זה די פשוט: אחד הדברים החשובים על מנת לישון כראוי זה מזון. לאכול כראוי, את ארוחת הערב יש לאכול בערב ולא בלילה לפני השינה! כלומר עד השעה 7 בערב, הארוחה עצמה לא צריכה להיות כבדה, אחרת הגוף יהיה ועסוק בפרוק המזון  (דבר הדורש אנרגיה רבה) ולא יהיה רגוע ומוכן לשינה, לכן לא לאכול לפני השינה! דבר נוסף שניתן לעשות זה לעסות,
איפה ואיך? ישנה נקודת דיקור הנמצאת בין העיניים (טוב לא בדיוק בין העיניים, יותר בין הגבות) נקודה זו נקראת בסינית  Yin Tang היא משמשת כנקודה להרגעת הנפש וכן להגברת ייצור המלטונין (מוכר כהורמון השינה), לחיצה עדינה בין העיניים וסיבוב עם כיוון השעון 5 דקות בערב וכמה דקות לפני השינה משרה תחושת רוגע ועוזרת לנו לישון טוב יותר.

מה עוד ניתן לעשות, על מנת לישון בצורה טובה יותר?

כלי נוסף וחזק מאוד שיש לנו הוא צמחי מרפא, ישנה פורמולה ייחודית בשם Twilights מבית הקיסר הצהוב, שנרקחה באופן מיוחד לטיפול בקושי להירדם, בטיפול ביקיצות במהלך הלילה וכן לטיפול ביקיצה המוקדמת בבוקר.

Twilights היא פורמולה שנרקחה באופן אופטימאלי עם צמחים יעודים לטיפול בהפרעות השינה השונות, בנוסף לטיפול בבעיות השינה Twilights גם מרגיע ומרפה את הגוף ובכך מורידה את הלחצים והמתחים הגורמים לבעיות השינה.

Twilights מותרת לשימוש לאורך זמן ובניגוד לדברים אחרים,
אינה פוגעת ברמת הערנות במהלך היום, Twilights הינה תחליף טבעי ובטוח לכדורי שינה.

 


 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק