רפואה מונעת


להקדים תרופה למכה
 

כל אדם אחראי על חיפוש של דרך חיים בריאה עבור עצמו. אחריות זו כוללת תזונה נכונה, מניעת הרגלים מזיקים לגוף ולנפש, והקפדה על כושר. בין יתר הדברים ישנה גם האחריות לשמור על הגוף שלנו שיישאר בריא וחזק. הדרך הכי טובה לעשות זאת היא על ידי רפואה מונעת. אצלנו, במרפאת "הקיסר הצהוב", תוכלו לקבל טיפולים מונעים ומשמרים בשיטת הרפואה הטבעית, ממיטב המומחים בתחום.
 
מה זה רפואה מונעת?

כיום, לצד הרפואה הקונבנציונלית, ישנו ענף רפואי נוסף בשם רפואה מונעת. ענף זה מטרתו היא כשמו – למנוע מחלות, לשפר את הבריאות הקיימת, ולהאריך את תוחלת החיים שלנו. בעשרים השנים האחרונות, הבינו בתחום הרפואה הקונבנציונלית כי יש לשלב אותה יחד עם הרפואה המונעת על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר עבור המטופל. ישנה אמרה ישנה: "מניעה טובה מריפוי" ובכן, מה טוב יותר ממניעת מחלות, זיהומים, והחלשת הגוף? הדבר הטוב ביותר לגופנו הוא למנוע ככל האפשר מחלות מזיקות שכאלה, על ידי חיזוק הגוף והמערכת החיסונית שלנו.

רפואה מונעת זולה באופן משמעותי מרפואה קונבנציונלית, והינה הרבה יותר נגישה וזמינה. תורים לבדיקות רפואיות עלולים להימשך שבועות ואף חודשים, והרבה מן התרופות שצריך ליטול – יקרות מאוד ולכן אינן מתאימות לכל כיס.
אחד הכלים העיקריים שעומדים לרשות התחום של רפואה מונעת הוא כמובן צמחי מרפא. צמחי מרפא הם צמחים שיכולים לבוא ממקורות שונים אשר כולם מגיעים מהטבע, כמו: עצים, שיחים, פרחים, פירות, וירקות. ענף זה של רפואה מונעת מנצל את המשאבים של הטבע לצרכי הרפואה ולא מעט מהרפואה המודרנית מתבססת על אותם צמחי מרפא לייצור תרופות קונבנציונליות.
 
צמחי מרפא לחיים בריאים

השימוש בצמחי מרפא מלווה את האדם משחר ההיסטוריה. שימוש נכון שמותאם באופן אינדיווידואלי למטופל על ידי צוות המומחים שלנו במרכז "הקיסר הצהוב" – יכול למנוע מגוון של מחלות ומפגעים שמזיקים לגופנו. בועז ישעיהו, שהקים את מרכז הקיסר הצהוב, פיתח ליין של פורמולות ייחודיות מצמחי מרפא סינים שמחזקות את הגוף ומונעות בעיות רפואיות. ולכן חשוב ליטול, לאחר ייעוץ עם מומחה בתחום, צמחי מרפא שיחזקו את הגוף שלנו בכלל ואת המערכת החיסונית שלנו בפרט, וישמרו עלינו במהלך כל השנה, מכיוון שכל עונה מביאה איתה מפגעים שונים, החל משפעת בחורף וכלה באסטמה בקיץ.

המגמה שלנו במרפאת "הקיסר הצהוב", הוא טיפול בבעיה עצמה, ולא בסימפטומים שמתלווים לבעיה, לכן, אצלנו "בקיסר הצהוב" יש ראייה כוללת של גוף האדם כמערכת שלמה, חשיבה על תפקוד מערכות הגוף בכללותו ולא על מערכות בודדות. לפיכך, יש חשיבות רבה לאיזון הגוף בשלמותו, על מנת לשמור על הבריאות שלנו.
 

לכן כדי ומומלץ עוד היום ליצור קשר עם מרכז הקיסר הצהוב, מומחים לרפואה סינית מודרנית
על מנת לחזק את הגוף, כדי שתישארו חזקים ובריאים לאורך שנים.


 

 

הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק