שיטה טבעית להרזיה
 

הרזיה בדרך הקיסר- נראים ומרגישים בריא
 

הדיאטה והמאבק במשקל הם אורחים קבועים בחיינו ומהווים את אחד הקשיים המאתגרים ביותר של העולם המודרני. הדיאטות השונות והמשונות מציפות את השוק ולא ניתן כמעט למצוא אדם שלא התנסה באחוז ניכר מהם. שיטות ההרזיה המהירות ודיאטת הבזק אינן עושות איתנו חסד והנה אנחנו כבר בדרכנו למציאת הדיאטה הבאה שלנו.
 
מבחינת רבים מאיתנו, שיטה להרזיה ודיאטות הן משטר, ומי אוהב לעמוד בפני משטרים, איסורים ומגבלות? שיטת הרזיה ודיאטות הבזק האלה מביאות אותנו במרבית המקרים למצבים של פעולות הדומות לענישה ותגמול, אנו מענישם את עצמנו מונעים מעצמנו מזונות שונים ולאחר תקופה קצרה מפצים את עצמנו בזלילה, תוצאה היוצרת עליה דרסטית במשקל, לא רק בחזרה אל המשקל המקורי אותו אך זה הצלחנו להשיל, אלא לרוב עולים למשקל גבוה יותר ממה שהיינו לפני הדיאטה.
 
חשיבות שינוי אורח החיים על פני עשיית דיאטה
 
לפני שאתם מתחילים לחשוב על שיטת הרזיה ודיאטה חשבו על המטרה שלכם. הרי ברור שהמטרה היא לרדת במשקל לשפר את המראה ואת המודעות הגופנית ואם אפשר להיות בריאים יותר ולהימנע ממחלות כולסטרול מה טוב... יחד עם זאת, הדיאטות הרבות הקיימות בשוק מביאות אותו לתוצאה הסופית ללא החשיבה והערך המוסף של מה יקרה יום למחרת הדיאטה, אחרי שהגענו אל המשקל הרצוי, שם בדרך כלל מתחיל הקושי, כמובן בתנאי שבכלל הגענו למצב של עמידה ביעדי ההרזיה של היום הראשון. אבל איך ניתן בכלל להגיע למודעות ולהתחיל לפעול ולעשות מבלי להרגיש שאנחנו מענישים את עצמנו? איך נמנע מתופעת ה "אחרי החגים"?
 
שיטות הרזיה של הקיסר הצהוב
 
שיטה טבעית להרזיה של הקיסר הצהוב כוללת קודם כל שינוי בתפיסה ושינוי במודעות. ההבנה שדיאטה היא לא באמת דבר היא פעולה חיונית ומחיבת ומהווה את תחילתו של תהליך השיטה טבעית להרזיה של הקיסר הצהוב. שיטת ההרזיה הייחודית של מרכז הקיסר הצהוב עובדת בראש ובראשונה על ניקוי הגוף מרעלים ורעלנים, היא מטפלת בהצטברות הכולסטרול הרע והשומנים הרווים בדם ויוצרת תחושה של אנרגיה וכוח לאורך כל היום גם ללא זלילה ואכילת סוכרים מרובה. הטיפולים במרכז הקיסר הצהוב מחזקים ומאזנים את האיברים הפנימיים וכלי הדם באופן כללי ואת מערכת העיכול וחילוף החומרים בפרט.
 
שיטת ההרזיה הייחודית של הקיסר הצהוב מאפשרת שינוי שיטת החשיבה והגעה למצב תודעתי בריא יותר. השיטה כוללת שילוב של מספר טכניקות שונות המאפשרות ירידה קלה, מהירה ומבוקרת של המשקל העודף ובנוסף עיצוב וחיטוב הגוף בהתאם למקומות הבעייתיים. הטיפול בקיסר הצהוב כולל דיקור סיני לחיזוק הגוף ומערכת העיכול, דיקור אוזניים להגברת חילוף החומרים ודיכוי התיאבון והתשוקה למתוק, פורמולת צמחי מרפא ייחודית הנקראת EXTRA LOW שעוזרת ומגבירה את תהליך הירידה במשקל, התאמת תזונה אישית לכל אחד, ניקוי רעלים דרך כפות הרגליים ובעזרת סאונה של צמחי מרפא, אלקטרודות ייחודיות לעיצוב הגוף והצרת היקפים ועוד. בנוסף, בזמן הטיפולים מקבלים טיפולי מגע כמו רפלקסולוגיה, שיאצו, טווינא ועוד שעוזרים להרגיע את הנפש ולחזק את הגוף.
 
פורמולת EXTRA LOW

פורמולת EXTRA LOW היא פורמולת הרזייה ייחודית שפותחה על ידי בועז ישעיהו, המכונה "הקיסר הצהוב". אקסטרא- לאו היא פורמולה המורכבת מצמחי מרפא סינים העוזרים ומגבירים את תהליך ההרזיה והירידה במשקל. הפורמולה מפחיתה את התיאבון, מגבירה את חילוף החומרים, משפרת את ספיגת הסוכרים והשומנים מהמזון, עוזרת בפירוק הכולסטרול בדם ומפחיתה את אחוזי השומן בגוף. בנוסף, ואולי אפילו הכי חשוב, EXTRA LOW מחזקת ומעלה את האנרגיה והויטליות בגוף לאורך כל הדיאטה.
 
שינוי בתודעה – הדרך האמיתית להרזיה

שיטת ההרזיה הטבעית והנכונה משלבת את ההבנה שדיאטה זה אורך חיים ולא משטר זמני, ליווי והדרכה צמודים ממומחי התזונה והבריאות של מרכז הקיסר הצהוב ושימוש במוצרים המשלימים והטבעיים של הקיסר הצהוב. כל אלו ביחד יביאו אתכם למשקל התקין ולגוף שתמיד חלמתם אליו.
 
צרו אתנו קשר עוד היום השאירו פרטים וראו כיצד אתם מתחילים לרדת במשקל כבר בשבועות הקרובים!


 

 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק