תומכים בך בהיריון

כי מגיע לך ליהנות מתקופת ההיריון

כיצד את זוכרת את ההיריון שלך? מלווה בבחילות וצרבות? מנוחה מרובה ועייפות או אולי נמרצות? לכל אחת מאיתנו יש את חווית ההיריון והלידה שלה. אצל חלק מהנשים תקופת ההיריון זכורה כחוויה יפה ומדהימה, אבל הרבה מאוד נשים חוו את תקופת ההיריון בצורה לא קלה ולא נעימה וחלקן אפילו בצורה קשה. אז למה לא להפוך את ההיריון וההחלמה מהלידה לתקופה חיובית ואפילו קלילה ומהנה?

אנחנו במרפאת הקיסר הצהוב טוענים שזה בהחלט אפשרי, באמצעות טיפולים מיוחדים וצמחי מרפא של הרפואה הסינית לתקופת ההיריון ואחרי הלידה. בקיסר הצהוב אנחנו מביאים את אחד התהליכים הפיזיים המשמעותיים ביותר בחייה של האישה לקדמת הבמה ושואפים להפוך אותם לחוויה של הנאה וזיכרון חיובי- נראה לכן דמיוני? חשבו שוב!

היריון ללא בחילות- זה אפשרי בהחלט

באמצעות פורמולות מצמחי מרפא סינים של הקיסר הצהוב תוכלי לעבור את כל תקופת ההיריון בצורה קלה ללא בחילות, ללא עייפות ועם המון אנרגיה וכוח. עם FERLITON אחד המוצרים המובילים מבית הקיסר הצהוב תרגישי במיטבך בכל עת לאורך כל ההיריון וגם אחרי הלידה, לאורך כל תקופת ההנקה. נשים רבות עוברות את ההיריון שלהן בקושי רב, תקופת ההיריון מאופיינת בדרך כלל בבחילות ממושכות והקאות ומצבים אשר פשוט אינם מאפשרים לך לתפקד. FERLITON,יעזור לך לעמוד על הרגליים ולשכוח מכל התופעות הללו.

רמת ברזל נמוכה? עצירויות? יש לנו תכניות אחרות..

מי לא זוכרת את אותם כדורים ורודים, כדורי הברזל התמימים למראה, אבל רק לכאורה...אותם כדורים אשר הופכים את ההליכה אל השירותים לבלתי נסבלת, מי לא מכירה את מצבי החולשה הללו במהלך ההיריון המושפעים מהצניחה הדרסטית של הברזל. FERLITON עונה במיוחד על הצרכים הללו ופוטר אותך מלקיחת אותם כדורי ברזל על ידי   ייצוב  רמת הברזל בדם שלך במהלך ההיריון וגורמת לך להרגיש רעננה וקלילה גם בחודשים המתקדמים. אנחנו בקיסר הצהוב נותנים טיפולים משלימים לנשים ההרות למיקסום תחושת החיוניות גם בתקופת ההיריון בהתאמה אישית לכל אישה בין אם מדובר בטיפולי עיסוי מרגיעים אשר משחררים כאבים, דיקור סיני מותאם לנשים ההרות ועוד פינוקים במיוחד בשבילך וליורש/ת העצר שבדרך...

ומה עם אחרי הלידה?

ההיריון עבר בקלות ונגמר, וגם הלידה חלפה ללא שום תקלה והינה מגיע השלב הבא. הרבה נשים סובלות מחוסר חלב, בין אם זה זמן קצר לאחר הלידה או לאחר 3 חודשים. הקיסר הצהוב עוזר לך גם בשלב זה. פורמולת הפרטילון עוזרת לייצור והגברת חלב. את הפרטילון מומלץ להמשיך לקחת גם לאחר הלידה ולאורך כל תקופת ההנקה. בנוסף הפורמולה עוזרת להחזיר את הגוף והרחם למצבו התקין כמו שהוא היה לפני הלידה ואפילו מעבר לזה, על מנת שתוכלי לחזור למשקל התקין בצורה קלה ומהירה.
פורמולת FERLITON מורכבת מצמחי מרפא בלבד והיא בטוחה לשימוש לאורך זמן.


רוצה לדעת עוד על איך זה עובד? צרי קשר עם מרכז הקיסר הצהוב כבר היום או השאירי פרטים והמומחים שלנו להריון ולידה יחזרו אלייך בהקדם האפשרי להסברים ומידע נוסף.
 


 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק