תופעות קדם ויסתיות - PMSתופעות קדם ויסתיות וכאבי מחזור

נשים רבות סובלות מכאבי מחזור ומתסמונת קדם וסתית (P.M.S), דבר הגורם לפגיעה ולירידה באיכות החיים של האישה. עקב כך נשים רבות נוטלות תרופות המשככות כאבים ולעתים אותו כדור אינו מקל יותר או שאינו מקל בצורה מספקת והן נאלצות לעבור לקבוצה חזקה יותר של משככי כאבים.
ברוב המקרים P.M.S מלווה בכאבי ראש ומגרנות וכן גם מכאבים נוראים ביום הביוץ.
וכך שנים רבות, אוכלוסייה גדולה של נשים סובלות בצורה איומה מכאבי המחזור וכאבי טרום המחזור 
שלא תמיד נעלמים עם הגעת המחזור, והמזור מסרב לבוא.

אבל כאבים אלו אינן בגדר חובה ואין חובה לסבול כל חודש מחדש למשך שנים מכאבים אלו.

לרפואה הסינית יש להציע מספר פתרונות וחלקן ניתן לבצע לבד, פתרונות אלו הן: שינוי באורח החיים, עיסוי, דיקור סיני (אקופונקטורה) וצמחי מרפא סינים (הפורמולה Copain).

השינוי המדובר באורח החיים הוא פשוט מאוד, ספורט ולא מדובר על ספורט אולימפי אלא על הליכה (או שחיה) של 40 דקות ביום, ההליכה מזרימה את הצ'י (אנרגיה בסינית) ואת הדם ובכך עוזרת להפחתת הכאב, וזה מגיע עם "תופעת לוואי" רצויה שהיא ירודה במשקל.

עיסוי - קחו מערוך (ואחרי שהוצאתן את זעמכן על הבעל, בן/בת הזוג, הורים וכו') ולושו (בישיבה על כיסא) בעדינות  את החלק הפנימי של הירך הימנית (יש להתחיל מלמטה ועד למעלה). אך לאחר כמה דקות של "לישה" כאב המחזור יפחת בצורה משמעותית למשך כמה שעות, יש לחזור מספר פעמים ביום על התרגיל במידה והכאב חוזר.

דיקור סיני (אקופונקטורה) נעשה לרוב באותם אזורים של העיסוי, אך זה צריך להיעשות ע"י מטפל.


כלי נוסף וחזק מאוד שיש לנו הוא צמחי מרפא סינים, ישנה פורמולה ייחודית בשם Copain מבית הקיסר הצהוב, שנרקחה באופן מיוחד לטיפול בכאבי מחזור וטרום מחזור, בכאבי ראש וכאבים בכלל. Copain היא פורמולה שנרקחה על בסיס של ידע סיני עתיק לטיפול באופן אופטימלי עם צמחים יעודים לטיפול בכאבים השונים.

Copain מותרת לשימוש לאורך זמן ובניגוד לדברים אחרים, אינה פוגעת באברים הפנימיים של הגוף, Copain מהווה תחליף טבעי ובטוח למשככי כאבים.


 


 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק