תחליף טבעי להורמונים


מהי החשיבות של תחליף טבעי להורמונים בגיל המעבר
 

תחליף טבעי להורמונים בגיל המעבר ממלא את מקומם של ההורמונים הטבעיים שגוף האישה מפסיק לייצר בתקופת גיל המעבר. הרפואה הסינית כבר אלפי שנים מגישה לנשים בגיל המעבר, תחליף טבעי להורמונים המאפשר להן להמשיך בשגרת יומן כרגיל.
 
מהי הנחיצות של תחליף טבעי להורמונים בגיל המעבר
 
תקופה גיל המעבר אצל נשים, מלווה בתופעות שונות שאצל נשים מסוימות מגיעות לרמה שהן אינן יכולות לתפקד ביום יום. בין התסמינים הלא נעימים יכולים להופיע תופעות של שינויים במבנה הגוף, גלי חום, הזעה מוגברת ביום ובלילה, מצבי רוח משתנים, הצטברות מהירה של שומן באזור המותניים והבטן, ירידה מהירה בצפיפות העצם, ירידה בתפקוד של בלוטת התריס ובקצב של חילוף החומרים, יובש בנרתיק, ירידה בחשק המיני ועוד. סימפטומים אלו מופיעים בעקבות ירידה ושיבוש של ההורמונים הקשורים למחזור החודשי.
 
כדי להתמודד עם התופעות והתסמינים שמגיעים עם תקופת גיל המעבר, נשים מקבלות תחליפים הורמונאליים כימיים, במקום ההורמונים שהגוף הפסיק לייצר. וישנם דעות רבות לגבי הורמונים אלו אם הם בטוחים לשימוש או לא. הפתרון הטוב ביותר במקרים אלה זה מציאת תחליף טבעי להורמונים, שבנוסף לזה שהוא אינו מזיק לבריאות הוא גם מחזק את הגוף ועוזר לנשים לחזור לתפקוד היומיומי שלהם ללא כל התופעות של גיל המעבר. התחליפים הטבעיים להורמונים עוזרים לנשים להתמודד עם השינויים הרבים המתרחשים בגופן בצורה קלה ונעימה.
 
הרפואה הסינית, בדרכה הייחודית מגישה לנשים המתמודדות עם גיל המעבר, תחליף טבעי להורמונים ודרכי טיפול נוספים, אשר מקלים על המשך שגרת יומן.
 
ההבדל בין נשים במערב לנשים במזרח
 
כבר שנים ארוכות שהרפואה המערבית מתאמצת לייצר תחליפים הורמונאליים לנשים בגיל המעבר. בד"כ מדובר בגלולות המכילות תחליפים כימיים להורמונים הטבעיים, שהגוף הפסיק לייצר. עד היום התחליפים שנוצרו במערב, נמצאו כלא מתאימים, והנזק עלה על התועלת. לעומת זאת, נשים במזרח אסיה, אינן מדווחות על שינויים משמעותיים באורח החיים שלהן, וזאת, בעיקר, בגלל הפתרונות שהן מוצאות ברפואה הסינית, אשר כבר לפני אלפי שנים מצאה את הסודות לטיפול ומניעה של תופעות גיל המעבר. הרפואה הסינית פיתחה שיטות וטכניקות ידועות ובדוקות המצליחות לאזן את האנרגיות בגוף, ולחזק מערכות שבאופן טבעי נחלשות עם הגיל. הרפואה הסינית מודעת לשחיקה האנרגטית שנשים עוברות החל מגיל 40, עוד בטרם הן מתחילות את גיל המעבר, ולכן, המטפלים הסינים ממליצים לנשים החל מגיל 40 להתחיל בטיפולים לחיזוק ואיזון הגוף על מנת למנוע את הופעת הסימפטומים של גיל המעבר.
 
FOREVER WOMAN
 
בועז ישעיהו, מי שהקים את מרכז הקיסר הצהוב, פיתח פורמולה ייחודית מצמחי מרפא סינים המהווה תחליף טבעי להורמונים בתקופת גיל המעבר. הפורמולה נקראת FOREVER WOMAN והיא מיועדת לנשים הנמצאות בתקופת גיל המעבר או לקראתו. הפורמולה מקלה ומטפלת בתופעות של גלי חום, הזעה מרובה, בעיות שינה, יובש וגינאלי, אי סדירות של המחזור, ירידה בחשק המיני, עייפות ושינויי מצב רוח. FOREVER WOMAN ניתנת על מנת לשמור ולשמר את התפקודים הנשיים בדרך טבעית וללא הורמונים וכימיקלים. הפורמולה מכילה צמחי מרפא סינים ביחד עם אבקת פנינים אשר ביחד שומרים על איכות העור, פוריות האישה, החשק והתשוקה המינית, תומכים בעצמות ומלחלחים את העור. בנוסף אבקת הפנינים הנמצאת בפורמולה מחליקה ומבהירה את העור.
 
בנוסף לפורמולה FOREVER WOMAN מרכז הקיסר הצהוב מציעה טיפולים מיוחדים לחיזוק הגוף והנפש בתקופת גיל המעבר. טיפולי הדיקור הסיני עוזרים לאזן את הגוף ואת המערכת ההורמונאלית ולעצור את התופעות של גיל המעבר.
 
הגעתן לגיל המעבר והסימפטומים משגעים אתכן? הרופא המליץ לכן לקחת תחליפי הורמונים ואתן מפחדות? שמעתן שיש תחליף טבעי להורמונים ואתן רוצות לנסות? צרו קשר עם מרכז הקיסר הצהוב ואחד מצוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולייעץ לכם על דרך הטיפול הטובה ביותר עבורכם.


 

 
 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק