תחליפי תרופות


מתי נוטלים תחליף טבעי לתרופה
 

אנחנו רגילים, משחר ילדותנו ליטול כדור אקמול כשכואב לנו הראש, לבלוע אנטיביוטיקה כשיש לנו דלקת בגוף או כדורים להורדת כולסטרול, כשאנחנו מתבגרים.
מדובר בתרופות קונבנציונאליות, ש"עושות" את העבודה, אבל יש מחיר ליעילות שלהן.
בגיל מבוגר יותר, אנחנו מתחילים לחפש תחליפים לתרופות שיעשו את "העבודה" אך לא יזיקו למערכות אחרות בגוף, בזמן שהם מצילים מערכת אחת.
 
מדוע מומלץ ליטול תחליפי תרופות
 
תרופות קונבנציונאליות מורכבות מחומרים כימיים, שמרפאים את התחלואים שמהם אנחנו סובלים, אך עלולים לפגוע במערכות או איברים אחרים. צמחי מרפא המגיעים אלינו מהרפואה הסינית, מהווים תחליף טבעי לתרופה כשאנחנו רוצים להימנע מנטילת תרופות שעלולות לפגוע בבריאות שלנו לטווח הארוך. אף אחד לא בטוח מהן ההשפעות השליליות העתידיות, של נטילת תרופה המשמשת להורדת כולסטרול או כדורים נגד כאב ראש. ההשפעה שלהן היא מיידית ומקלה, אך בחלוף השנים, אנחנו עלולים לגלות שהתרופה "תיקנה" במקום אחד, אך "קלקלה" במקום אחר.
 
אילו סוגים של תחליפים לתרופות קיימים היום בשוק
 
במשך השנים, אנשים החלו לגלות עניין בתרופות המבוססות על צמחי מרפא שמקורם ברפואה הסינית. תחליפים לתרופות המוצעים ע"י הרפואה הסינית, מורכבים מצמחי מרפא ומכילים בתוכם, אלפי שנים של ידע וניסיון, שיכולים לסייע בריפוי ובהקלה של בעיות רפואיות הקיימות אצל כל אדם. ניתן למצוא היום תחליף תרופה, לכמעט כל סוג של תרופה קונבנציונאלית.

לפנינו תחליפים לתרופות שהגיעו אלינו מהרפואה הסינית ובמהלך השנים הוכיחו את יעילותם:

* תחליפים לתרופות בתחום ההרזיה.
* תחליפים לתרופות להפגת מתחים וסיוע בטיפול בחרדה ובלחצים.
* תחליפי תרופות המסייעים בתהליך של אנטי-אייג'ינג.
* תחליף תרופה לסובלים מהפרעות שינה.
* תחליף לתרופות לנשים הנמצאות בתהליך של גיל המעבר.
* תחליף טבעי לתרופה המסייעת בטיפול בכאבי מחזור וכאבי ראש.
* תחליפי תרופות לטיפול בהפרעות במערכת העיכול – כמו טיפול בריח רע מהפה וטיפול בעצירות אצל אנשים מבוגרים.
* תחליפים טבעיים לתרופות לנשים שהמחזור שלהן לא סדיר ולבעיות פוריות.
 
מתי כדאי ליטול תחליף טבעי לתרופה
 
אם יש לכם את האפשרות ליטול תחליף טבעי לתרופה, במקרים שאין מדובר בתרופה כרונית שאין לה תחליף ברפואה הסינית, מומלץ לבחור בתחליף הטבעי.
בית הקיסר הצהוב מציע סדרה של תחליפים לתרופות קונבנציונאליות, העוסקים במגוון עשיר של נושאים. חברת הקיסר הצהוב בראשותו של בועז ישעיהו פיתחה ליין של פורמולות ייחודיות מצמחי מרפא סינים, אשר מטפלים ומסייעים במחלות ובעיות כמו פורמולת FERTILON המסייעת בחיזוק ולהעצמת הפוריות,, פורמולת MOON WALK המסייעת בטיפול בכאבים ראומטיים או בבעיות אורטופדיות, פורמולת FOREVER WOMAN המסייעת בתופעות גיל המעבר ועוד פורמולות נוספות מצמחי מרפא סינים שמטפלות בהפרעות שינה, בעיות רגשיות כמו דיכאון וחרדה, דיאטה ועוד. בנוסף לחברת הקיסר הצהוב יש טבליות פולן דבורים, אשר מחזקות את המערכת החיסון ומסייעות לטיפול במצבי אלרגיה.
 
אז למה לא לנסות דרך טבעית לטפל בבעיה או במחלה? צוות המומחים של הקיסר הצהוב ישמח לעמוד לרשותכם ולהתאים עבורכם את פורמולת צמחי המרפא הסינים אשר תסייע לכם להירפא בצורה טבעית ומהירה. 


 
 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק