פורמולות הקיסר הצהוב
BEAUTIFUL
BEAUTIFUL
יצירת קשר עם יועץ

 
לשימור היופי ותמיכה בתהליכי האטת הזדקנות "אנטי אייג'ינג"
פורמולה ייחודית מבית הקיסר הצהוב המסייעת בעיכוב תהליכי ההזדקנות, תומכת בשימור והחייאת עור הפנים.
 
הפורמולה מחזירה את האלסטיות והברק הטבעי של העור, ממצקת את עור הפנים, מתאימה לסיוע בטיפול לעיקוב תהליכי הזדקנות ותורמת למניעה של קמטים, פיגמנטציה וסימני גיל. הפורמולהמתאימה לנשים וגברים.
 
BEAUTIFUL  הינה פורמולה קוסמטית בלקיחה פנימית.
 
בתקופה העתיקה חיפשו הסינים כל הזמן את סוד חיי הנצח ושימור הנעורים והיופי, הקיסריות בסין העתיקה טופלו בצמחים, משחות ותערובות לשתיה אשר שיפרו את יופי עורן ושימרו את הויטאליות של גופן. אחד הסודות שהכנסנו לפורמולה היא אבקת הפנינים  pearl powder  המכילה 18 חומצות אמינו משוחררות, ויטמין C וקולגן אשר מזינים את הגוף מרמת העצם עד הרמות החיצוניות, אבקת הפנינים מונעת מהעור לפתח פיגמנטציה, קמטים וקמטוטים ואפילו אקנה.
 
בנוסף לאבקת הפנינים ניתן למצוא בפורמולה גם צמחים המחזקים את הגוף ע"י חיזוק היין והדם, ברפואה הסינית יין ודם הם החומרים אשר ידאגו לשמר את האנרגיה הראשונית בגוף ובכך למנוע הזדקנות מהירה של הגוף פנימית וחיצונית.
 
מכוון שהפורמולה מחזקת דם מומלץ לקחת את הפורמולה לאחר ניתוחים קוסמטיים, הפורמולה משקמת את העור ומקררת את פנים הגוף ולכן מומלצת לאנשים הסובלים מאקנה.  
 
BEAUTIFUL הינה הפורמולה הקוסמטית המושלמת לטיפול משולב שמטרתו להחזיר את הזוהר והיופי לעור הפנים, לחזק את הגוף ולהעצים את האנרגיה הפנימית ומומלצת ללקיחה כבר בשלב מוקדם של החיים. 
מחיר: 250.00 ₪
 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק