חיסון ורפואה סינית


כמה טוב שהגיע הקיץ, אור עד הערב, חם, אפשר ללכת לים, איזה כיף לא צריך לשכב במיטה חצי מת כי הגשם הגיע ואיתו הגיעו גם כל המחלות, הצינון המרגיז הזה עם ליחה שופעת, חולשה הכללית וכל הכאבים שנלווים לזה, ואז זה עובר ושוב אחרי שבוע אתה שוב שוכב כמו איזה זקן חולני במיטה עם תה דלוח ושוב זה הולך ושוב זה חוזר וככה זה כמעט כל החורף כל חורף, אני שונא את החורף!

איך ניתן למנוע את החולי ה"קבוע" הזה מה ניתן לעשות חוץ מללכת לרופא ושוב אותם כדורים ואולי חיסון לשפעת (שלא תמיד עוזר) ובכן לרפואה הסינית יש שפע של פתרונות איך לחזק את מערכת החיסון של הגוף ולעבור את החורף בשלום.

אז איך מחזקים את מערכת החיסון שלנו בדיוק?

האמת זה לא מסובך כלל וכלל, הטיפול נעשה בעזרת תזונה, מעט ספורט, דיקור סיני (אוקופונקטורה) וצמחי מרפא סינים.

התזונה היא פשוטה מאוד מצמצמים את כל המזונות ומוסיפים בכל פעם מזון אחר ורואים מה עושה לנו לא טוב ומוצאים אותו מהתפריט. דבר נוסף התה לא חייב להיות דלוח ומסכן,  שדרגו אותו, קחו תה ירוק משובח הוסיפו לו מקל קינמון וכמה פרוסות של ג'ינג'ר טרי המתיקו עם מעט דבש ואפילו כמה פלחי תפוח מתוק, זה נפלא, זה מפיג את העיפות!

עיסוי עדין בנקודת דיקור הנמצאות בדיוק בקצה הנחרים למשך כמה דקות, מספר פעמים ביום עוזרת לנו להתמודד עם הצינון.

את התמיכה העיקרית שלכם במערכת החיסון אתם מקבלים ממולטי ויטמין בשם Bee Pollen Tablets, מבית הקיסר הצהוב.

היתרון ב Bee Pollen זה הוא צורת ההגשה שלו, טבליות. לא צריך לאכול 3 כפיות (שהטעם שלהן לא ערב לחך כלל וכלל), על מנת להשיג את מה שיש בטבלייה אחת, כמו כן ה Bee Pollen Tablets נאסף
בשדות של צמחי מרפא סיניים (השדות הללו הם גידולים אורגנים, בסין), בנוסף Bee Pollen Tablets מכיל את כל 22 חומצות האמינו כולל 8 החומצות החיוניות לגוף, שאותן הוא אינו יכול לייצר בעצמו.

הכמויות של 8 החומצות הללו ב-100 גרם פולן גבוהות משמעותית מאלו בבשר, גבינה וביצים.

ה Bee Pollen Tablets הוא מולטי ויטמין שניתן לצרוך אותו לאורך זמן.
 
 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק