פורמולת Twilights


Twilights היא פורמולה מצמחי מרפא סינים מבית הקיסר הצהוב לסיוע וטיפול בהפרעות שינה. הפורמולה מתאימה לאנשים אשר סובלים משינה לא רציפה, קושי בהרדמות, אנשים שהפסיקו לחלום, לא מצליחים לישון מספיק בלילה ולאנשים שמתעוררים מוקדם מידי בבוקר ולא יכולים לחזור לישון. Twilights עוזרת לאנשים להיגמל מתרופות וכדורי שינה כימים והיא מהווה תחליף טבעי לטיפול בבעיות שינה ויקיצה מוקדמת.


ג'ולי, גיל 60: "מאז שהגעתי חזרה לישראל מאנגליה לפני 20 שנה, התחיל אצלי בעיה של להירדם בלילה. במשך 8 שנים נטלתי כדורי שינה, בהתחלה קיבלתי מהרופא כדורי לוריוון ולאחר שנתיים קיבלתי כדורי אסיבל, שזה כמו ווליום, ולבסוף קיבלתי תרופה שנקראת וובן ואז הבנתי שזה לא עסק ושאני צריכה למצוא פתרון כי אני תלויה בכדורים כימים. לפני 12 שנה שמעתי מחברי על מטפל סיני בשם בועז ישעיהו, שקורא לעצמו "הקיסר הצהוב". סיפרתי לבועז על הפרעות השינה והתלות שלי בתרופות. עוד לפני שהספקתי להגיע לאבחנה במרפאה, קיבלתי בדואר את פורמולת הצמחים Twilights ומאז אני ישנה מצוין בלילה וערנית ביום בניגוד לתקופה שלקחתי תרופות כימיות. אני מרגישה שכל החיים שלי הסתדרו מאז שהתחלתי לקחת את הפורמולה שממשיכה לעבוד כבר שנים מבלי שהייתי צריכה לשנות את המינון."


עדינה, גיל 35: "בשלב מסוים בחיי, בתקופת הלימודים באוניברסיטה בגיל 23, הפסקתי לישון בלילה בעקבות הלחץ בלימודים. התחלתי לקבל טיפולי דיקור וצמחי מרפא במרכז הקיסר הצהוב ולאחר תקופה הפסקתי עם הטיפולים בדיקור והמשכתי להשתמש בפורמולה Twilights של הקיסר הצהוב. ב- 12 שנה האחרונה אני ישנה כל לילה, ללא חלומות סיוטיים ולא מתעוררת מכל רעש והכי חשוב אני ערנית במהלך כל היום. מאז שני עם Twilights החיים שלי נראים אחרת."


אמיר, גיל 51: "אני עורך דין שעובד בלחץ מסביב לשעון וזה גרם לי לכאבי ראש ובעיות שינה. שהגעתי למרכז הקיסר הצהוב לאבחון ובגלל שאין לי זמן לעצמי, שאלתי אם יש אפשרות לקחת משהו בבית במקום להגיע לטיפולים. בקיסר הצהוב הציעו לי לקחת את הפורמולה Twilights ומאז שאני לוקח את הפורמולה אני ישן טוב בלילה ורגוע במהלך היום. בנוסף פחתו לי כאבי הראש כמעט לגמרי ואיכות השינה שלי טובה מאוד. בקיצור במרכז הקיסר הצהוב הצילו אותי עם פורמולת ה- Twilights."


אילנית, גיל 60: "הגעתי לייעוץ במרפאת הקיסר הצהוב בגלל תופעות של גיל המעבר ובעיות שינה חמורות, אסור היה לדבר איתי מרוב עצבנות וחוסר שקט והפחדתי מתרופות המערביות. התחלתי לקבל טיפול בצמחי מרפא סינים של חברת הקיסר הצהוב ובועז ישעיהו המליץ לי על שימוש בשני מוצרים יחד, Forever Woman שמטפלת בתופעות גיל המעבר ו- Twilights שמטפלת בבעיות שינה. כבר אחרי 3 שבועות של שימוש בפורמולות הפסקתי להרגיש חצי מהתופעות שסבלתי מהן ואחרי 3 חודשים סיפרתי לבועז שאני מרגישה צעירה בחזרה. כבר 9 שנים שאני נוטלת את הצמחים הסינים של הקיסר הצהוב ומרגישה מצוין."


עינת, גיל 43: "הגעתי לייעוץ המרפאת הקיסר הצהוב בעקבות שימוש של שנים בכדורי שינה שגרמו לי לדיכאון ואיבוד פוקוס, גם בדיקות הדם הראו שהמצב לא טוב, אבל לא הצלחתי להפסיק את השימוש בכדורי השינה. בנוסף קיבלתי גם תרופות נוגדות דיכאון והרופא אמר לי שאני מזיקה לעצמי ושאני צריכה מכון גמילה או אשפוז פסיכיאטרי. חברה הפנתה אותי לבועז ישעיהו המכונה "הקיסר הצהוב" והוא המליץ לי על שימוש בפורמולה Twilights לבעיות שינה . התחלתי במינון גבוה ולאחר כמה זמן המליץ בועז לנסות ולהוריד את כדור השינה ובפעם הראשונה הצלחתי להפסיק ולהיגמל. בנוסף קיבלתי פורמולה נוספת הנקראת Air Supply שעזרה לי להפסיק את השימוש בכדורי הציפרלקס שקיבלתי לטיפול בדיכאון. היום לאחר 6 שנים של טיפולים בפורמולות סיניות של מרכז הקיסר הצהוב אני יכולה להגיד בפה מלא שעדיף להשתמש בפורמולות של הקיסר הצהוב מאשר להיות מכורה לתרופות מערביות.
"

 

 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק