אנטי אייג'ינג ושימור היופי

אתן יוצאות יחד לבילוי השבועי שלכן, החופשה השבועית שלך מהבעל, מהילדים מהעבודה, אותם כמה שעות בהן את עם החברות, יושבת במקום הקבוע שלך ותמיד אותו גברבר זורק לעברך מבט, סורק אותך מכף רגל ועד ראש, אבל מה קרה לו בשבועות האחרונים, הוא לא מסתכל עליך יותר, אלה עליה, על הבחורה החדשה הצעירה עם העור החלק והשיער הלא צבוע, איך את מחזירה את אותם מבטים אליך, את המבט של הגבר שממתין לך בבית. את יודעת שאי אפשר לנצח את הזמן ואת לא מעונינת לעבור תחת סכין המנתחים, אבל את לא מוכנה להשלים עם רוע הגזרה, מה ניתן לעשות?
 
ובכן לרפואה הסינית יש מספר פתרונות נפלאים להאט ההזדקנות, בעצם כל ענין ה"אנטי אייג'ינג" הומצא בסין העתיקה על מנת לתת לקיסר ששלט אז חיי נצח.

הטיפול באנטי אייג'ינג ברפואה הסינית הוא טיפול משולב, הכולל: עיסוי פנים, דיקור סיני קוסמטי וכן החיזוק שלכן (וכן גם לכם הגברים) פורמולת צמחים סינים.

אז איך עושים את זה בדיוק?

העיסוי הוא פשוט וקל! לוחצים (לא חזק מידי) על מרכז הלחיים עם מרכז כף היד וסובבי אותן מספר פעמים עם כיוון השעון ומספר פעמים נגד כיוון שהשעון ואח"כ למתוח אותן אחורה, מומולץ לחזור על זה מספר פעמים ביום.
הדיקור הקוסמטי מדהים והוא נעשה ע"י מטפלים המוסמכים לכך, דיקור זה הו
א שיטה עתיקת יומין, אשר התשכללה עם הזמן.

"זריקת" העידוד לדיקור הקוסמטי הם צמחי מרפא סינים בכלל ופורמולת Beautiful בפרט, פורמולה יחודית זו מבית המרקחת של הקיסר הצהוב, נרקחה על בסיס ידע סיני עתיק בן אלפי שנים והותאמה לאורח החיים המודרני של האישה החדשה בת זמננו.

Beautiful מסייעת בעיכוב תהליכי ההזדקנות, תומכת בשימור והחייאת עור הפנים. Beautiful מחזירה את האלסטיות והברק הטבעי של העור, ממצקת את עור הפנים, מתאימה לסיוע בטיפול לעיקוב תהליכי הזדקנות ותורמת למניעה של קמטים, פיגמנטציה וסימני גיל, את הפורמולה ניתן לקחת גם כמניעה מספר שנים לפני הופעת הקמטים. והיא מתאימה לנשים וגברים כאחד.


פורמולת Beautiful הינה קוסמטית בלקיחה פנימית.


  


 
הרשמה לקיסר הצהוב
הקיסר הצהוב בפייסבוק